Мєдвєдєва як активного блогера обурили хакерські атаки на LiveJournal

Мєдвєдєв заявив, що вважає дії хакерів обурливими і незаконними, в ситуації повинні розібратися правоохоронні органи.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв у своєму блозі на LiveJournal висловив обурення з приводу атак хакерів на цей сервіс.

"Як активний користувач ЖЖ вважаю ці дії обурливими і незаконними", - заявив Мєдвєдєв. Він зазначив, що в ситуації повинні розібратися як адміністрація "Живого журналу", так і правоохоронні органи.

У свою чергу Громадська палата Росії також висловила обурення серією DDoS-атак на популярний серед російськомовних користувачів блогохостинг.

Як відомо, перша масштабна хакерська атака на ЖЖ була проведена 30 березня, в результаті чого сервіс на кілька годин перестав працювати. DDoS-атаки повторювалися 4 і 6 квітня. Дії хакерів не були спрямовані на конкретних блогерів, у зв'язку з чим адміністрація сервісу зробила висновок, що метою атак був сам "Живий журнал" у цілому.

Адміністрація LiveJournal назвала дії хакерів найбільшими атаками за всю історію існування сервісу. Конкретні замовники і виконавці не встановлені. Керівник LiveJournal Світлана Іваннікова заявила, що компанія планує звернутися до правоохоронних органів з приводу кібератак.

Блог Дмитра Медведєва в ЖЖ є трансляцією його відеоблогу з офіційного сайту Кремля. Варто зазначити, що запис про атаки на ЖЖ, на відміну від більшості інших, не продубльований на blog.kremlin.ru.

Зазначимо, що на думку багатьох блогерів, за хакерськими атаками на ЖЖ стоїть російська влада, яка намагається усунути можливість вільно обговорювати актуальні політичні та соціальні теми.

Читайте також:

LiveJournal знову недоступний для користувачів

LiveJournal відзвітував про наймасштабнішу хакерську атаку

Хакери закрили LiveJournal: це наймасштабніша DDoS-атака в історії ресурсу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: