Мєдвєдєва звинуватили в порушенні правил дорожнього руху

Президент РФ забув пристебутися, коли покидав стадіон після футбольного матчу на автомобілі перед камерами журналістів.

Житель Катеринбурга подав скаргу в МІБДР Москви на президента Росії Дмитра Мєдвєдєва, звинувативши його в порушенні правил дорожнього руху.

Приводом для скарги став сюжет телеканалу "Вести" з Сочі: на записі видно, як президент, вийшовши з кафе після проглядання футбольного матчу Росія - Аргентина, сів за кермо автомобіля і не пристебнувся.

Зі скаргою в МІБДР звернувся прес-секретар Міжрегіонального центру захисту прав людини Вячеслав Башков. Він заявив журналістам: "Я обурений поведінкою президента, який повинен бути прикладом законопослушності".

Аналогічну скаргу подав московський сценарист Олег Козирев, що звернувся до головного державного інспектора безпеки дорожнього руху РФ Віктора Кирьянова.

Глава відділу пропаганди МІБДР Володимир Шевченко заявив, що "поведінка президента на дорогах не входить в компетенцію Госавтоінспекції". У Федеральній службі охорони, яка забезпечує безпеку президента, припустили, що Мєдвєдєв все ж таки пристебнувся, коли автомобіль вже рушив.

МІБДР Москви прийняла заяву Башкова 14 серпня. Відповідь на скаргу повинна бути надана протягом 10 днів. Штраф за порушення статті, яка зобов'язує водіїв пристібатися за кермом, складає 500 рублів.

Останнім часом після ряду крупних ДТП Мєдвєдєв розвернув кампанію по підвищенню безпеки дорожнього руху. Президент оцінив економічний збиток, заподіяний за останні п'ять років аваріями, в 5,5 трильйони рублів і пообіцяв вжити радикальні заходи для поліпшення ситуації на дорогах.

Читайте також:

Євкурову купили новий "суперброньований" Mercedes

В Росії місцевий "Рембрандт" висміяв Мєдвєдєва і Путіна

Під час візиту Мєдвєдєва у Душанбе підірвали автомобіль

Охоронець Мєдвєдєва подряпав обличчя жінці з Беслана

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: