Мєдвєдєву не дали спробувати цукерку на шоколадній фабриці

Кондитери відмовилися дати президентові Росії шоколадку, яку він захотів продегустувати: вони пояснили, що цукерки мають охолонути.

Співробітники кондитерського цеху відмовили президенту Росії Дмитру Мєдвєдєву у частуванні, коли той попросив взяти з конвеєра цукерочку.

Російський президент відвідав виробничий комплекс групи компаній "ЕФКО" в Бєлгородській області, яке займається розробкою рецептури кондитерських виробів і виробництвом олії.

У Центрі прикладних досліджень йому продемонстрували зразки готової продукції - соняшникова олія, майонез, кондитерські вироби.

Біля конвеєра з виробництва шоколадних цукерок Мєдвєдєв запитав, чи може він продегустувати продукцію, проте співробітниця лабораторії заборонила, пояснивши, що цукерки мають охолонути.

"Насправді я цукерки люблю, багато їх їм", - зізнався Мєдвєдєв.

Він також відвідав центр управління виробництвом, де йому розповіли про технологію отримання нанокристалічної целюлози, яку виробляють з малозатребуваних відходів цукрового виробництва. Наноцеллюлоза може застосовуватися як оболонка для насіння - посіви виявляються захищені від перепадів температур, що дозволяє у кілька разів підвищити врожай.

З наноцелюлози компанія "ЕФКО" виробляє біоупаковку, яка нічим не поступається пластику, але повністю розкладається в землі за один рік.

"Це серйозна штука, дуже корисна для нашої планети", - сказав Мєдвєдєв.

Читайте також:

Мєдвєдєв став свідком на весіллі

Двійник Мєдвєдєва з бензопилою розсердив російську владу

Мєдвєдєв вирішив пересісти з "Мерседеса" на ЗІЛ

Дмитро Мєдвєдєв станцював під дощем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: