Мєдвєдєву подарували зразок нової світової валюти

На саміті G8 російському президентові подарували монету - тестовий екземпляр міжнародної валюти

Організатори саміту G8 в італійській Аквілі подарували президентові Росії Дмитру Мєдвєдєву тестовий екземпляр міжнародної наднаціональної валюти.

"Можу вас порадувати, у мене в кишені лежить наднаціональна валюта, яку мені поклали як дарунок. Це одна одиниця, тестовий екземпляр, який називається "Міжнародна валюта", - United Future World Currency. Ось вона, її можна поглянути і помацати", - сказав президент Росії журналістам, діставши з кишені пробний екземпляр наднаціональної валюти.

При цьому глава Російської держави відзначив, що цей дарунок є тестовим варіантом, але, за його словами, про використання цієї валюти як платіжний засіб думають. "І ймовірно, коли-небудь, можливо, щось схоже з'явиться, це можна буде потримати в руках і використовувати як платіжний засіб. До цієї монети навіть додавався спеціальний стандарт і правила її обігу, але це символ нашої єдності, нашого бажання спільним чином вирішувати такі питання", - сказав Мєдвєдєв.

Відповідаючи на питання журналістів про той, хто подарував йому цю монету, який у неї курс і чи готовий він помінятися нею, Мєдвєдєв сказав: "Я не готовий з вами помінятися". "Тому що я не знаю реального курсу цієї валюти", - сказав він з посмішкою. "Якби знав, може бути ще і подумав би", - додав він.

Мєдвєдєв розповів, що монета - це дарунок, який був зроблений керівникам делегацій. "Зроблена монета, по-моєму, в Бельгії, це пробна партія...", - відзначив Мєдвєдєв. "Мене радує навіть не те, де це зроблено і з якою якістю, а то, що це хвилює всіх, і у тому числі і монетні двори", - сказав президент.

Він відзначив також, що до монети додається "дуже гарна декларація". "Якщо ми коли-небудь доживемо до світової валюти, її можна буде використовувати як відповідні правила її емісії і обігу", - вважає він. "Але цю монету я все-таки збережу. Вона мені дорога як пам'ять", - сказав Мєдвєдєв на завершення.

Читайте також:

Саркозі закликав до якнайшвидшого розширення G8 до 14 держав

"Модна війна" перших леді на саміті G8

G8 виділить бідним країнам 15 млрд дол. на господарство

Генсек ООН різко розкритикував лідерів "Великої вісімки"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: