Мєдвєдєв розлютився на балакучих помічників: Тут я говорю тільки

Президент Росії на зустрічі з підприємцями нагримав на своїх помічників, котрі розмовляли під час його промови: "Зараз повиганяю всіх. Тут я говорю тільки".

Дмитро Мєдвєдєв
Сайт президента Росії
Дмитро Мєдвєдєв на зустрічі з підприємцями
Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв під час зустрічі з підприємцями який провів зробив зауваження співробітникам адміністрації Кремля за сторонні розмови.

Під час наради, коли глава держави коментував виступ одного з бізнесменів, помічник Мєдвєдєва, котрий сидів ліворуч від президента, - начальник Контрольного управління президента РФ Костянтин Чуйченко - став розмовляти з іншим помічником президента - начальником Державно-правового управління Ларисою Бричевою.

"Друзі мої! Зараз повиганяю всіх. Тут я говорю тільки", - перервав їх Мєдвєдєв.

"Знову розмовляєте? Я на вас давно звернув увагу, на всіх нарадах розмовляєте, краще займайтеся справою", - нагримав президент.

Зазначимо, що нещодавно російський президент різко осадив голову "Ростехнологій" Сергія Чемезова, заявивши: "те, що я кажу, в граніті відливається". Мєдвєдєв розкритикував дії комісії з модернізації російської економіки, після чого Чемезов хотів взяти слово: "Я на вашу репліку хотів би дати пояснення".

"Ні, на мою не треба. Моя не репліка вже, а вирок. Репліки у вас, а все, що я кажу, - в граніті відливається", - підкреслив Мєдвєдєв.

Читайте також:

Мєдвєдєв: те, що я кажу – в граніті відливається

Мєдвєдєв підтвердив, що вони з Путіним "однієї крові"

В Омську в день приїзду Мєдвєдєва прибрали афішу "Чекаємо на тебе, веселий гном"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: