Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мюллер запідозрив адвоката Трампа в отриманні грошей від російських олігархів - ЗМІ

Один з російських мільярдерів був присутній на інавгурації президента США Дональда Трампа у минулому році.

Слідчі спецпрокурора у російськый справі Роберта Мюллера допитали російського бізнесмена Віктора Вексельберга про платежі на сотні тисяч доларів, які після президентських виборів здійснили структури в США, пов'язані з його компанією, на користь особистого адвоката Дональда Трампа Майкла Коена.

Про це повідомляє телеканал CNN з посиланням на джерело.

За інформацією джерела, платіж Коену нібито перерахувала пов'язана з Вексельбергом нью-йоркська компанія Columbus Nova. Крім цього, слідчі поставили бізнесменові питання про пожертву в розмірі 300 тис. доларів, який зробив двоюрідний брат - американець Ендрю Інтратер, який є главою Columbus Novа, інавгураційного фонду Трампа та фонду кампанії.

Інтратер також був допитаний слідчими Мюллера, повідомили CNN два джерела.

ВідеоТрамп відшкодував 130 тисяч доларів своєму адвокату, який заплатив порноактрисі за мовчання

Таку суму адвокат іще перед виборами заплатив порноактрисі Стормі Деніелс за нерозголошення таємниць. Зірка порнофільмів заявляє, що з Трампом мала сексуальні стосунки більше 10 років тому. Чинний президент США усе заперечує. За мовчання  2016 року Деніелс отримала кругленьку суму від адвоката Майкла Коена. Згодом, виявляється, Трамп розрахувався зі своїм адвокатом. 

Трамп відшкодував 130 тисяч доларів своєму адвокату, який заплатив порноактрисі за мовчання

Як передає телеканал, "мета платежів, які передували санкціям (щодо Вексельберга - ред) і характер ділових відносин між Вексельбергом і Коеном неясні".

Раніше газета New York Times з посиланням на джерела написала, що представники команди спецпрокурора близько двох місяців тому в аеропорту Нью-Йорка намагалися опитати Вексельберга. За їхніми даними, федеральні агенти які працюють з спецпрокурором, зупинили російського бізнесмена після того, як він зійшов з трапа приватного літака, і спробували вивчити вміст його електронних пристроїв і опитати його.

Газета нагадала, що мільярдер був присутній на інавгурації президента США Дональда Трампа у минулому році.

На початку квітня телеканал CNN з посиланням на джерела повідомляв, що Мюллер зацікавився як мінімум трьома російськими олігархами. За інформацією джерел, команда спецпрокурора зупинила одного багатого росіянина, коли його приватний літак приземлився в одному з аеропортів Нью-Йорка, і обшукала його електронні пристрої. Другий російський бізнесмен був зупинений в ході своєї недавньої поїздки в США, проте неясно, чи обшукали його, зазначили джерела. За їхніми словами, команда Мюллера також направляла запит про бесіду третьому бізнесмену з РФ, який не був у США останнім часом. Джерела тоді не назвали імена бізнесменів.

ВідеоПорноактриса Стормі Деніелс подала позов на президента США

Стормі Деніелс вимагає свободи слова. Каже, що іще до виборів підписала з Дональдом Трампом угоду про нерозголошення, а тепер начебто вона недійсна. А отже, актриса має право розповісти про їхні з президентом стосунки.

Порноактриса Стормі Деніелс подала позов на президента США

У свою чергу, адвокат Майкл Авенатти, що представляє інтереси колишньої порноактриси Стефані Кліффорд (Стормі Деніелс), заявив, що Коен за кілька місяців до президентських виборів отримав 500 тис. доларів США від компанії, пов'язаної нібито з Вексельбергом, щоб вона не поширювалася про передбачуваний зв'язок з Трампом.

Гроші, за його інформацією, що надійшли на банківський рахунок підставної компанії Essential Consultants, яку Коен заснував до виборів і використовував для передачі грошей Кліффорд. Платежі датуються січнем-серпнем 2017 року, заявив Авенатти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції