Мюнхенський суд відклав слухання у справі Дем'янюка

Судові слухання у вищому земельному суді Мюнхена у справі Джона Дем'янюка перенесено на наступний тиждень через хворобу підсудного.

Мюнхенський суд скасував заплановані на четвер, 14 січня, слухання у справі Джона (Івана) Дем'янюка, якого звинувачують у пособництві нацистам у роки Другої світової, через хворобу підсудного.

За словами головуючого судді Ральфа Альта, Дем'янюк поскаржився на болі в грудях і запаморочення, через що він не зміг піднятися з канапи.

Медичне обстеження не виявило серйозних відхилень, однак лікарі порадили не ризикувати здоров'ям Дем'янюка, з чим у результаті погодилися судді.

Це вже другий раз, коли слухання по його справі відкладаються на прохання лікарів. 2 грудня на 19 днів було оголошено перерву через вірусне захворювання, яке переніс підсудний. Після того, як слухання поновилися, Дем'янюк довго лежав у залі суду з закритими очима і важко дихав.

І лише у вівторок, 12 січня, присутні в залі суду журналісти зауважили, що нацистський злочинець не виглядав як важкохвора людина. Він відкрив очі і стежив за тим, що відбувається.

Нагадаємо, судовий процес у справі Дем'янюка розпочався 30 листопада. Його звинувачують у причетності до вбивства 27900 євреїв в розташованому на території Польщі фашистському концтаборі Собібор. Як свідчить обвинувальний висновок, Дем'янюк, потрапивши в полон до німців, добровільно пішов на службу до концтабору, де брав участь у знищенні євреїв, виходячи зі своїх нацистських переконань.

Незадовго до початку процесу адвокат Дем'янюка мав намір відстрочити початок слухань, посилаючись на похилий вік свого підзахисного. Крім того, юрист збирався переконати суддів у тому, що Дем'янюк вже відбував покарання за свій злочин в ізраїльській в'язниці.

Тим не менше, суд вирішив не брати до уваги заяви адвоката і приступив до слухань у призначений день. У випадку, якщо Дем'янюк доживе до закінчення нинішнього розгляду і буде визнаний винуватим, термін його ув'язнення складе 435 000 років.

Читайте також:

Адвокат Дем'янюка влаштував скандал у залі суду

У Мюнхені поновлюється суд над Іваном Дем'янюком

Москва: суд над Дем'янюком знаковий для Росії

Захист Дем`янюка представив його жертвою Голокосту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: