Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мюнхенським різником виявився психічно неврівноважений громадянин Німеччини

Свідки кажуть, що чули від нападника крики "Аллах Акбар".

Напад серед ночі в передмісті німецького Мюнхена шокував усю країну. Трагедія сталася на залізничному вокзалі міста Графінг, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

"27-річний чоловік спершу тяжко поранив ножом чоловіка у потягу. Потім вийшов на платформу і вдарив другу жертву, Після цього він вийшов зі станції, і побіг за двома чоловіками, які їхали на велосипедах. Вони теж дістали тяжких поранень", - розповів речник Баварської кримінальної поліції Карл Хейнц Сегерер.

Пораненого в потягу встигли довезти до лікарні, але врятувати не змогли. Троє інших у серйозному, але стабільному стані. Знаряддям убивства був десятисантиметровий ніж, який поліція відібрала в нападника одразу після арешту.

Один зі свідків розповідає - перед тим, як наносити поранення, 27-річний чоловік кричав "Аллах Акбар".

"Ми з'ясували, що убивця - народився в Німеччині. Кілька днів тому в іншому регіоні він уже потрапляв до поліції за дивну поведінку. Ми ще з'ясовуємо, чи був він психічно нестабільний і чи вживав наркотики", - повідомив міністр внутрішніх справ Баварського регіону Йоакім Герман.

Поліція допитує свідків, аби з'ясувати подробиці нападу. Для тихого передмістя Мюнхена, де майже всі усіх знають, це - шок.

Перші відомості про убивцю з'явились на шпальтах місцевої преси. Начебто, звати його Пауль, він жив у місті Гісен неподалік Франкфурта - це за півкраїни до південної Баварії. Газета Bild також повідомила, що раніше чоловіка лікували в психічному закладі.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Відео Напад серед ночі в передмісті німецького Мюнхена шокував усю країну

Залиште свій коментар

Вибір редакції