МЗС Абхазії заявив про швидке визнання республіки Болівією та Еквадором

Міністр закордонних справ проголошеної республіки Максим Гвінджія заявив, що дві країни найближчим часом визнають незалежність Абхазії.

Незалежність Абхазії найближчим часом можуть визнати Болівія та Еквадор.

Про це в п'ятницю, 2 квітня, заявив міністр закордонних справ проголошеної республіки Максим Гвінджія. Він очолює абхазьку представницьку делегацію, яка відвідала Венесуелу, Аргентину, Чилі, Болівію і Еквадор.

"Ми очікуємо найближчого визнання незалежності Абхазії Болівією та Еквадором, тому що ставлення до нашої країни там позитивне", - сказав міністр.

Говорячи про Болівію, Гвінджія наголосив, що "іноді Абхазію порівнюють з проблемами сепаратистів у Болівії, але керівництво цієї країни чітко вивчило дану проблему і розуміє, що у випадку з Абхазією таке порівняння неприйнятне".

Міністр відзначив продуктивний характер зустрічей з представниками політичних і ділових кіл, які відбулися в Аргентині. "Аргентина, так само як і Чилі, дуже цікава нам як економічний і політичний партнер. У цих країнах нам вдалося встановити багато цікавих контактів", - сказав він.

Міністр також повідомив про підготовку візиту президента Абхазії Сергія Багапша до Латинської Америки. За його словами, терміни поїздки, яка почнеться з Нікарагуа, будуть обговорені під час візиту міністра закордонних справ Нікарагуа до Абхазії 14 квітня.

Нагадаємо, в січні тодішній голова абхазького МЗС Сергій Шамба заявив, що Сухумі в 2010 році очікує визнання своєї незалежності з боку низки країн Тихоокеанського басейну.

Першою країною, яка визнала незалежність Абхазії, стала Росія (26 серпня 2008 року). 5 вересня 2008 аналогічно вчинила Нікарагуа.

10 вересня 2009 про визнання незалежності Південної Осетії і Абхазії оголосив президент Венесуели Уго Чавес. А в грудні того ж року в Сухумі було підписано угоду про встановлення дипломатичних відносин між міністерствами закордонних справ Абхазії і республіки Науру.

Читайте також:

Путін зрозумів, чому Білорусь не визнає незалежність Абхазії

Грузія вимагає у Росії 40 мільярдів доларів за Абхазію і Південну Осетію

Іран не визнає незалежність Абхазії і Південної Осетії

МЗС Грузії: США ніколи не визнають Абхазію і Південну Осетію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: