Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС без змін, дві жінки, зять на посаді міністра фінансів: Ердоган оголосив новий уряд

Всього в уряді Туреччини буде 16 міністрів.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган оголосив склад свого нового уряду.

Про це повідомляє прес-служба турецького президента.

"Сьогодні Туреччина успішно завершила одне з найбільш демократичних перетворень у своїй історії. Туреччина зараз є однією з небагатьох країн світу, яка змінила свою систему влади через демократичні засоби", - заявив Ердоган під час призначення.

Так, на своїх посадах залишаться міністр закордонних справ країни Мевлют Чавушоглу та міністр юстиції Абдулхаміт Гюль. Екс-очільник Генштабу турецької армії Хулусі Акар став міністром оборони.

Через зміну форми правління в країні вперше з’явилась посада віце-президента – її обійме Фуат Октай. Також в уряді будуть дві жінки - міністр праці, соціального обслуговування і сім'ї Зехра Зюмрет Сельчук і міністр торгівлі Рухсара Пекджан.

Найцікавішим стало призначення нового міністра фінансів – ним став 40-річний зять самого президента Ердогана Берат Альбайрак.

Нагадаємо, після зміни форми правління Ердоган виконує не лише роль президента, а й керівника уряду. Відповідно він наділений повноваженнями призначати міністрів. Після перемоги на дострокових виборах з майже 53% голосів новообраний глава Туреччини Реджеп Ердоган 9 липня офіційно вступив на посаду. Церемонія присяги нового президента відбулася в Анкарі у парламенті країни.

ВідеоЕрдоган призначив свого зятя на посаду міністра фінансів країни

У день інавгурації Ердоган оголосив новий склад Кабінету Міністрів. З 2015-го 40-річний зять президента Туреччини обіймав посаду міністра енергетики країни. Тепер стежитиме за державною казною держави.

Ердоган призначив свого зятя на посаду міністра фінансів країни

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції