МЗС Грузії: Москва страждає маніакально-депресивним психозом

Зовнішньополітичне грузинське відомство вважає, що заяви Кремля суперечать один одному, а це схоже на біполярний розлад.

МЗС Грузії прокоментував заяву представників російського військового і політичного керівництва щодо того, що "для здійснення реваншистських цілей керівництво Грузії прагне дестабілізувати регіон".

"Створюється враження, що в кремлівських коридорах страждають біполярним розладом (він же - маніакально-депресивний психоз)", - заявляє департамент преси і інформації МЗС Грузії.

Як відзначає МЗС республіки, російські урядовці нібито роблять взаємовиключні заяви. Цей висновок зроблений з двох виступів: заступника міністра оборони РФ генерал-полковника Олександра Колмакова і представника МЗС РФ.

Перший заявив, що "в Абхазії і Південній Осетії, в кожній, знаходитимуться по 3700 військовослужбовців, але немає сенсу розташовувати там весь особовий склад. Частина сил може бути розміщена на території Росії".

Російське ж МЗС зробило заяву щодо того, що "керівництво Грузії і його покровителі прагнуть дестабілізувати регіон", а також заявили, що росте "загроза на користь підготовки силових сценаріїв".

У відповідь на це МЗС Грузії заявляє, що подібна антигрузинська кампанія ведеться на фоні грубого порушення Росією Угоди про припинення вогню від 12 серпня, Росія продовжує окупацію невід'ємних частин Грузії - Абхазії і Цхінвальського регіону й етнічна зачистка грузинського населення на цих територіях.

29 червня в південних регіонах Росії починаються військові навчання "Кавказ-2009", за участю Північно-Кавказького військового округу, дислокованих в Абхазії і Цхінвальському регіоні російських військових підрозділів.

Зовнішньополітичне відомство Грузії відзначає, що продовжується мілітаризація окупованих регіонів Грузії і переозброєння Північно-Кавказького військового округу, в рамках якого планується посилення цих військових підрозділів, зокрема, їх додаткове оснащення 70 модернізованими бойовими літаками.

Зовнішньополітичне відомство Грузії у зв'язку з військовими навчаннями Кавказ-2009 також відзначило, що Росія продовжує мілітаризацію окупованих регіонів.

"Щодо всього вищезгаданого можна зробити лише один коментар: у Москві забрехалися, і побоюємося, що в даному конкретному випадку ця недуга невиліковна. В черговий раз звертаємося до міжнародного співтовариства і підкреслюємо, що охоплена цією недугою Росія представляє ще більшу небезпеку для державності Грузії і для світу і стабільності в регіоні", - мовиться в інформації департаменту преси і інформації МЗС Грузії.

Раніше президент РФ Дмитро Мєдвєдєв заявив, що Росія буде готова повернутися до діалогу з Грузією у разі приходу в цій країні до влади нового керівництва.

Читайте також:

Грузинський офіцер попросив політичного притулку в Росії

Грузинська опозиція поскаржилася ЄС на терор Саакашвілі

Росія нагадала Україні, що з Грузією не дружить

Україна запропонувала Росії та Грузії спільні військові навчання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: