МЗС Грузії направило ноту протесту

Міністерство закордонних справ Грузії передало ноту протесту російському послові через інцидент у зоні грузино-абхазького конфлікту.

Михайло Саакашвілі
Lenta.ru
На місці інциденту побував президент Грузії Михайло Саакашвілі, який розцінив дії миротворців як напад.
Міністерство закордонних справ Грузії передало ноту протесту Надзвичайному і Повноважному послові РФ у Тбілісі В’ячеславу Коваленку у зв'язку з інцидентом у зоні грузино-абхазького конфлікту, повідомив представник департаменту інформації зовнішньополітичного відомства.

Командування Колективними силами СНД з підтримки миру повідомляє, що у вівторок були затримані і роззброєні п'ять співробітників МВС Грузії, які загрожували зброєю російським миротворцям. Затримані були передані грузинській стороні.

За версією грузинської сторони, російські миротворці на декількох БТР оточили молодіжний патріотичний табір в Ганмухурі, образили охорону і співробітників МВС Грузії, що чергували там, і затримали декількох чоловік.

"У нас версія, яка повністю відрізняється від версії грузинської сторони. За інформацією, яку має в своєму розпорядженні російська сторона, інцидент був спровокований грузинською стороною, зокрема, майором. Він поводився агресивно, загрожував життю тих миротворців, які знаходилися в цьому регіоні з плановою поїздкою з моніторингу цього району", - сказав Коваленко після зустрічі в МЗС Грузії.

За словами російського дипломата, грузинський поліцейський поводився агресивно і намагався зірвати погон з російського миротворця.

Коваленко відмовився коментувати відеокадри нібито фізичної образи грузинських поліцейських в наручниках, які були зняті російським військовослужбовцями і потрапили до рук грузинських журналістів.

На місці інциденту в Ганмухурі вдень у вівторок побував президент Грузії Михайло Саакашвілі, який розцінив дії миротворців як напад і оголосив командувача миротворчими силами персоною нон-грата в Грузії.

МЗС Грузії в середу направив ноту протесту у виконавчий комітет СНД у зв'язку з інцидентом між російськими миротворцями і грузинськими поліцейськими в зоні грузино-абхазького конфлікту і зажадав роз'яснень, повідомив представник МЗС Грузії.

У ноті протесту грузинська сторона також вимагає негайного відкликання командувача Колективними силами СНД з підтримки миру в зоні грузино-абхазького конфлікту Сергія Чабана.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: