МЗС Грузії: Москва не погодилась на мир с Тбілісі

На думку Грузії, оцінки міністерства закордонних справ Росії однозначно підтверджують, що Росія не збирається відповідати на односторонню ініціативу Грузії про незастосування сили.

Офіційне Тбілісі заявило, що Москва продовжить порушувати угоду про припинення вогню від 12 серпня 2008 року.

"Оцінки міністерства закордонних справ Росії однозначно підтверджують, що Росія не збирається відповідати на односторонню ініціативу Грузії про незастосування сили і надалі буде порушувати угоду про припинення вогню від 12 серпня 2008 року і продовжувати політику демонстративного ігнорування справедливих вимог міжнародного співтовариства", - заявило у середу, 29 грудня, МЗС Грузії.

У Тбілісі наголошують, що "в цьому ж контексті потрібно розглядати розміщення на окупованих територіях нової і наступальної зброї, мілітаризацію цих територій".

МЗС Грузії також вважає, що "виконання Росією норм міжнародного права та принципів, власних зобов'язань і повна деокупація територій Грузії створить ґрунт в регіоні та в Європі в цілому для встановлення довгострокового миру і стабільності".

Нагадаємо, 23 листопада Михайло Саакашвілі, виступаючи перед депутатами Європарламенту, заявив, що його країна ніколи не застосує силу для відновлення територіальної цілісності. Пізніше він уточнив, що Грузія застосує силу лише в крайньому випадку - якщо відбудеться вторгнення на неокуповану територію.

Читайте також:

Саакашвілі звинуватив Росію в тероризмі

Саакашвілі готовий почати переговори з Росією "без попередніх умов"

Грузія зняла серіал про "радянських і російських окупантів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: