МЗС Грузії: Росія продовжує окупацію територій Грузії

Грузія звинувачує Росію у збільшенні кількості військових на території Абхазії і Південної Осетії.

Тбілісі звинувачує Москву в нарощуванні військової присутності в Абхазії і Південній Осетії та спробах ввести в оману міжнародне співтовариство, передає "Інтерфакс".

"Ситуація украй складна, оскільки триває концентрація російських військ в окупованих грузинських регіонах - Абхазії і Південній Осетії, де на сьогоднішній день знаходяться понад 7 тисяч російських військових, там будуються п'ять російських військових баз", - заявив на брифінгу директор департаменту міжнародних організацій МЗС Грузії Сергі Капанадзе. Причому за його словами, "сьогодні немає жодного міжнародного механізму, який перешкодив би цим агресивним діям російської сторони".

Грузинське зовнішньополітичне відомство також розповсюдило коментар у зв'язку з інтерв'ю замглави МЗС РФ Володимира Тітова щодо "косовського питання", яке він дав агентству "Інтерфаксу".

"Ми не раз відзначали слабкі і безрезультатні спроби офіційних осіб Росії ввести в оману міжнародне співтовариство. Цього разу ми звертаємо увагу на цинізм високопоставленого чиновника зовнішньополітичного відомства, коли він розмовляє про "особливо відповідальні дії" маріонеткових режимів. Як видно, на думку Тітова, міжнародне співтовариство може порахувати подібним вбивства мирних жителів, терористичні акти проти представників керівництва Грузії, постійний обстріл мирних сіл і грубі порушення основних прав людини", - йдеться в коментарі.

У Тбілісі також відзначають, що "заступник міністра закордонних справ Росії жодним словом не згадує не тільки представлені керівництвом Грузії ініціативи, але і ініціативи міжнародного співтовариства, спрямовані на врегулювання конфлікту".

"Росія, іноді безпосередньо, іноді за допомогою створених нею маріонеткових режимів, зривала всі спроби мирної розрядки ситуації в конфліктних зонах", - підкреслюють в МЗС Грузії.

Такої ж думки дотримуються грузинські військові експерти, передає Росбалт. "Кремль продовжує оформлення окупації Грузії, - заявив експерт з питань безпеки Іраклій Сесіашвілів інтерв'ю телекомпанії Rustavi 2. - Сьогодні справа вже дійшла фактично до того, що кордон Російської Федерації проходить по Гальському і Зугдідському районах, що є грубим порушенням міжнародного права".
 

Читайте також:

Грузія запропонувала НАТО небо та солдат

У Грузії створюють революційні комітети для відставки Саакашвілі

НАТО називає неприйнятним розміщення баз РФ в Абхазії і Південній Осетії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: