МЗС Грузії засудило візит Путіна в Абхазію у річницю війни з РФ

Грузинське зовнішньополітичне відомство закликає міжнародне співтовариство дати належну оцінку цим діям Москви.

Грузія засудила візит президента РФ Володимира Путіна в Абхазію, який припав на чергову річницю конфлікту 2008 року. Тбілісі вимагає від Москви припинити провокаційні дії.

Про це йдеться в заяві, опублікованому на сайті МЗС Грузії.

"Візит президента Росії до окупованої Абхазії грубо порушує норми міжнародного права. МЗС закликає Росію припинити провокаційні дії проти державності Грузії і поважати територіальну цілісність суверенної держави", — сказано в повідомленні грузинських дипломатів.

У своїй заяві грузинське зовнішньополітичне відомство також "закликає міжнародне співтовариство дати належну оцінку цим діям Москви і змусити Російську Федерацію виконати свої міжнародні зобов'язання".

ВідеоПутін приїхав до окупованої Абхазії, коли Грузія згадує річницю війни із Росією

8 серпня Путін прибув до Абхазії. Візит припав на дев'яту річницю збройного конфлікту 2008 року.

Раніше російські ЗМІ повідомили, що президент Росії Володимир Путін відвідає окупованої Абхазії з візитом 8 серпня - в день окупації.

У липні 2017 року Росія посунула "кордон" на окупованій території Грузії ще на півкілометра. Зокрема, РФ встановила так званий ще один рубіж в Абхазії на околиці сіл Бершуэти і Собиси, де розташовані земельні ділянки жителів, змістивши лінію на півкілометра.

Залиште свій коментар