МЗС Ізраїлю розірвало контакти з "Моссадом"

Ізраїль протестує проти спроб зірвати страйк працівників зовнішньополітичного відомства, а тому заявив про припинення контактів з розвідкою "Моссад".

Міністерство закордонних справ Ізраїлю оголосило про припинення контактів з розвідкою "Моссад", у рамках протесту проти спроб зірвати страйк працівників зовнішньополітичного відомства.

Як повідомляють ізраїльські ЗМІ, канцелярія прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньяху звернулася до "Моссаду" з вимогою допомогти організувати візит глави уряду до Греції.

Лідери профспілки працівників МЗС у відповідь заявили, що не допустять "використання силової структури, підпорядкованої главі уряду, для зриву страйку в іншому відомстві", тому не збираються надавати "Моссаду" будь-яку допомогу в організації поїздки Нетаньяху. Крім цього, всі відділення МЗС у світі теж повинні припинити співпрацю з розвідкою.

За словами представників профспілки, дії канцелярії прем'єр-міністра - грубе порушення демократичних принципів. В уряді у відповідь заявили, що не дозволять страйку МЗС зірвати важливий візит прем'єр-міністра до Греції.

Нагадаємо, ізраїльські дипломати вимагають підвищити їм зарплати до рівня співробітників силових відомств, а також поліпшити інші умови праці. Як повідомлялося, співробітники МЗС Ізраїлю і дипломати у закордонних місіях демонстративно ходять на роботу в джинсах і капцях, а також відмовляються здійснювати підготовку, в тому числі і протокольну, як зарубіжних візитів ізраїльських офіційних осіб, так і візитів іноземних офіційних осіб до Ізраїлю.

Читайте також:

Польща видала Німеччині ймовірного агента-вбивцю "Моссаду"

Польща видасть Німеччині ймовірного агента-вбивцю "Моссаду"

ФБР вивчає "Однокласники": "російські шпигуни" засвітилися в Інтернеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: