Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС Китаю викликало американського посла, аби протестувати проти санкцій США

США ввели санкції проти оборонного відомства КНР.

Міністерство внутрішніх справ Китаю викликало посла США в Пекіні, аби висловити протест проти американських санкцій щодо китайського оборонного відомства. 

Про це повідомляє Reuters.

З послом хоче поговорити заступник міністра закордонних справ Китаю. Він прагне висловити жорстку позицію країни щодо запроваджених санкцій, а також висловити таким чином протест.

Сполучені Штати ввели санкції проти Міністерства оборони Китаю через рішення купити у Росії винищувачі Су-35 та ракетні системи С-400. Китай вважає це звичайною кооперацією між суверенними країнами, тоді як США такий крок вважає небезпекою.

Джерела агентства у Державному департаменті США розповіли, що такі санкції спрямовані не стільки на Китай, як власне на Росію, яка продає озброєння.

ВІдомо, що Росія вже постачала комплекси С-400 до Сирії. Також РФ домовилася про продаж цих систем Туреччині, що США вважають загрозою для власного озброєння, яким користується Туреччина. 

ВідеоСполучені Штати запровадили санкції проти Китаю

Обмеження стосуватимуться одного з підрозділів Міноборони країни, причетного до купівлі російських винищувачів та ракетних систем. Китайське агентство заблокують від участі у фінансовій системі США, американцям також заборонять вести з ним бізнес.

Сполучені Штати запровадили санкції проти Китаю

Нагадаємо, Китай запровадить додаткові мита на американські товари річним обсягом імпорту в 60 мільярдів доларів. Про це у вівторок, 18 вересня, заявило міністерство фінансів КНР. Цей крок став відповіддю на дії США, які напередодні оголосили про нові мита на китайські товари річним обсягом імпорту в 200 мільярдів доларів. Уряд у Пекіні зазначив, що у нього "немає іншого вибору".

Залиште свій коментар

Вибір редакції