Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС опублікувало поради для українців у Японії, де зросла кількість хворих на коронавірус

Людям радять уникати натовпу.

Через збільшення випадків захворювання на коронавірус у Японії Міністерство закордонних справ України опублікувало рекомендації для громадян України, які там перебувають.

Першочергово поради стосуються людей похилого віку і тих, хто має хронічні захворювання. Українців закликають уникати районів поширення коронавірусу, не контактувати із хворими, не відвідувати масові заходи та користуватися масками у місцях великого скупчення людей. Окрім цього громадянам радять дотримуватися особистої гігієни.

"У випадку виявлення підвищеної температури та симптомів застуди під час перебування в Японії, рекомендуємо громадянам України обмежити пересування та невідкладно звернутися до медичного закладу, або за телефоном "гарячої лінії" Japan National Tourism Organization: 050-3816-2787 (з території Японії), +81-50-3816-2787 (з-за кордону)", - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, українцям, які перебувають у Японії, радять зареєструватися у системі "ДРУГ" та звертатися до посольства України у разі надзвичайних ситуацій та загрози життю та здоров’ю.

коронавіру, поширення 27 лютого
ТСН.ua

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 119 відео Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції