МЗС РФ оголосило шпигунський скандал у США безпідставним

МЗС РФ вважає затримання "російських шпигунів" безпідставним і зазначає, що подібні "закиди" мали місце і раніше в схожій політичній ситуації, коли відносини США і Росії перебували на підйомі.

Міністерство закордонних справ Росії опублікувало офіційний коментар з приводу повідомлення міністерства юстиції США про затримання осіб, підозрюваних в шпигунстві на користь Російської Федерації. Текст коментаря опублікований на офіційному сайті відомства.

У ньому говориться, що МЗС РФ вважає подібні дії "без підґрунтя" і зазначає, що подібні "закиди" мали місце і раніше в схожій політичній ситуації, коли відносини США і Росії перебували на підйомі.

Також у МЗС зазначають, що російському зовнішньополітичному відомству не зрозумілі причини, що спонукали міністерство юстиції США виступити із заявою з приводу затримання підозрюваних у шпигунстві "в дусі 'шпигунських пристрастей' часів 'холодної війни'". Ситуацію, що склалася в МЗС охарактеризували як "гідну глибокого жалю", так як вона розвивається на тлі "перезавантаження" російсько-американських відносин, яку оголосила адміністрація президента США Барака Обами.

Повідомлення про затримання співробітників іноземної розвідки було опубліковано 28 червня. Загалом влада США заарештувала 10 підозрюваних у шпигунстві на користь Росії. За твердженнями спецслужб США, передбачувані шпигуни працювали на Службу зовнішньої розвідки, а їх упіймання стало результатом багаторічної операції ФБР і контррозвідки.

Читайте також:

Росія зажадала пояснень від США з приводу справи "російських шпигунів"

Заарештованим в США "російським шпигунам" відмовили у звільненні під заставу

У США заарештували 10 таємних агентів російської розвідки

ВідеоРФ вважає затримання "російських шпигунів" безпідставним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: