МЗС РФ огризнулося на німецьку пресу після викриття російських пропагандистів

Дипломатам не сподобалося, як Die Welt охарактеризувала RT Deutsch і Sputnik.

Російське міністерство закордонних справ розкритикувало німецькі ЗМІ після того, як Die Welt назвала діяльність німецьких редакцій російського телеканалу Russia Today і інформагентства Sputnik "примітивною проросійської державною пропагандою", а не журналістикою. Тоді ж авторитетне видання закликало до бойкоту російських медіа.

"У зв'язку з цим ще раз заявляємо, що журналісти RT Deutsch і Sputnik мають офіційну акредитацію в ФРН і здійснюють свою професійну діяльність в суворій відповідності до законодавства. Їх робота в Німеччині абсолютно законна і легітимна, претензій до них з боку влади не надходило", - наголошується в повідомленні МЗС РФ, яке розміщене під грифом "спростування".

Водночас офіційні особи з дипломатичного відомства докорили німецьким журналістам захистом вільних цінностей і креативною рекламою. "У свою чергу, хочемо запитати у редакції Die Welt. Чи доречно звинувачувати інші видання в журналістській профнепридатності, коли самі співробітники Die Welt пов'язані зобов'язанням "підтримувати трансатлантичний Союз і солідарність в суспільстві вільних цінностей з США"? І ще один штрих. Численні користувачі російського сегменту соцмережі Twitter звертають нашу увагу на нав'язливу рекламу російськомовної редакції німецької телерадіокомпанії Deutsche Welle: "Навколо Росії одні вороги? Тоді вам сюди. Новини без прикрас і без істерики". Вважаємо, що цей маркетинговий хід заслуговує єдино вірне визначення - "німецька пропаганда простіше простого", - заявили російські дипломати.

Раніше новий президент Франції Еммануель Макрон сказав, що співробітники російських медіа Russia Today та Sputnik - "не журналісти". Заява пролунала під час спільної прес-конференції із президентом РФ Володимиром Путіним.

ВідеоЗаступниця генсека НАТО прирівняла загрозу від Росії із тероризмом та ядерною зброєю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: