МЗС РФ повернуло ноту протесту України щодо візиту Путіна до анексованого Криму "без розгляду"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У відомстві заявили, що Путін не повинен узгоджувати свій візит на захоплений півострів з Україною.

Росія повернула Україні ноту щодо візиту президент Володимира Путіна до окупованого Криму, заявивши, що підстави для протесту "відсутні".

Про це повідомили у пресслужбі МЗС РФ.

"До МЗС Росії надійшла чергова нота протесту МЗС України. На цей раз - у зв'язку з відвідуванням 9 січня цього року президентом Російської Федерації В.В. Путіним навчань Північного і Чорноморського флотів Росії, які відбувалися в Криму. Цю ноту, як і інші звернення такого роду, що надходять до нас, МЗС Росії повернув українській стороні без розгляду через відсутність підстав для протесту", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у МЗС, президент Росії і інші російські офіційні особи не повинні узгоджувати з іноземними державами свої поїздки до суб'єктів Російської Федерації.

"Це повною мірою стосується Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя. Закликаємо українську сторону нарешті прийняти реальність приналежності Криму і Севастополя Російської Федерації", - додали у відомстві.

Нагадаємо, 9 січня Путін приїхав на анексований півострів, аби поспостерігати за незаконними навчаннями Північного і Чорноморського флотів Російської Федерації біля берегів окупованого Криму.

У зв’язку з цим Міністерство закордонних справ висловило рішучий протест та передало ноту протесту російському зовнішньополітичному відомству.

Залиште свій коментар

Вибір редакції