МЗС РФ: військова база РФ буде гарантією суверенітету Абхазії

У сфері безпеки між Росією та Абхазією укладені або плануються до підписання цілий ряд супутніх міжвідомчих угод.

Директор четвертого департаменту країн СНД МЗС Росії Андрій Келін заявив, що угода про розміщення в Абхазії російської військової бази назавжди гарантує суверенітет Абхазії.

Заява прозвучала сьогодні, 9 жовтня, на засіданні Абхазького ділового форуму в Сухумі. За словами російського дипломата, найближче завдання російської і абхазької сторін - узгодження та укладення угоди про розміщення в Абхазії російської військової бази.

"Наші військові, які тут вже присутні, повинні, виконуючи свої завдання, відчувати себе комфортно і захищено, дотримуючись при цьому повною мірою абхазького законодавства", - зазначив Келін.

Директор четвертого департаменту країн СНД МЗС Росії нагадав, що у сфері безпеки між Росією та Абхазією укладені або плануються до підписання цілий ряд супутніх міжвідомчих угод - про боротьбу зі злочинністю, з наркотиками, про співпрацю по лінії МВС, ФСБ, МНС, про правову допомогу, про видачу злочинців і т.д. У цілому, на порядку денному понад 40 документів.

Як відомо, раніше ФСБ Росії разом із абхазькими прикордонниками приступили до охорони "територіальних вод" невизнаної республіки.

Глава МЗС РФ Сергій Лавров також заявив, що у разі потреби Росія готова надати Абхазії військову допомогу.

Читайте також:

Абхазія змінила грузинські телефонні коди на російські

Південна Осетія та Абхазія найняли американських піарників

Абхазія звинуватила Грузію в підготовці до війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: