Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Було затримано понад 1600 людей.

Міністерство закордонних справ оприлюднило заяву щодо нападів російських правоохоронців на мітингувальників 5 травня під час проведення антипутінської акції в Москві.

"В Україні рішуче засуджують брутальні напади з боку каральних підрозділів кремлівського режиму на російських громадян, які вийшли на вулиці в рамках глобального мирного протесту #ОнНамНеЦарь. Затримання і арешт понад 1600 мирних громадян є ще одним свідченням страху режиму та проведення ганебної державної політики з придушення прав людини та основоположних свобод, намагання викорінити будь-яке інакомислення в Росії. Особливо обурює насильство по відношенню до неповнолітніх громадян та молоді", - йдеться в заяві.

"Україна та наші міжнародні партнери вимагають негайного звільнення незаконно затриманих та забезпечення їхніх прав на мирний протест проти свавілля і несправедливості", - наголосили в МЗС.

Раніше опозиціонер Олексій Навальний скликав людей на акцію в центрі Москви, приурочену до інавгурації Путіна. Серед вимог, які озвучили демонстранти, була боротьба з корупцією, бідністю та нерівністю. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції