МЗС Росії: нічого нового у видачі віз немає

Британські візи російським чиновникам видаватимуться відповідно до нових правил - Росія цих змін не помітила.

Британські візи російським чиновникам видаватимуться відповідно до нових правил, про які раніше заявляв глава МЗС Девід Мілібенд, про це повідомив керівник відділу преси і зв'язків з громадськістю посольства Великобританії в Москві Анжум Нурані.

"Ми пояснили ці зміни безпосередньо російським органам влади і не маємо намірів обговорювати публічно деталі цих заходів", - сказав він.

Британський міністр закордонних справ, виступаючи 16 липня в Палаті общин парламенту Великобританії, обіцяв посилити візовий режим для російських чиновників після того, як Росія відмовилася видати Великобританії підприємця Андрія Лугового, звинуваченого у вбивстві екс-офіцера ФСБ Олександра Литвиненка. 

Проте російська сторона заперечує будь-які зміни в цій сфері. За словами офіційного представника МЗС РФ Михайла Каминіна, нічого нового у порядку видачі віз не відбулося. "Згідно до роз'яснень, що надійшли з британського дипломатичного відомства, продовжують діяти правила, які були введені ще в квітні цього року", - сказав він в середу.

За словами Каминіна, ці правила передбачають, зокрема, що подача візових звернень російськими чиновниками повинна проводитися виключно через МЗС з докладною вказівкою мети поїздки і що термін розгляду наших звернень британською консульською службою складає десять робочих днів.

Каминін вказав, що британська сторона інформована, що в рамках подальших контактів між державними структурами двох країн Росія застосовуватиме аналогічні правила при розгляді візових звернень офіційних представників Великобританії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: