МЗС Росії повернув Україні без розгляду ноту протесту через візит Путіна до анексованого Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там вкотре намагаються наголосити, що півострів начебто "назавжди" увійшов до складу РФ.

Міністерство закордонних справ Росії не розглядало та повернуло Україні ноту протесту у зв’язку із візитом президента РФ Володимира Путіна до анексованого Криму.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Там закликали українську владу "визнати реальність того", що жителі Криму у 2014 році зробили свій "історичний вибір".  Окрім цього, в російському МЗС вважають, що "Крим і Севастополь сьогодні і назавжди - це російська земля".

"Що ж до згаданої в заяві МЗС України ноти протесту, спрямованої МЗС Росії, то ми подібні ноти повертаємо без розгляду і реакції. Хотіли б підкреслити, що ані МЗС України, ані хто б то не був, не мають права вказувати російському керівництву, коли і як вибудовувати графік відвідування регіонів у власній державі", - заявили в російському МЗС.

Нагадаємо, 17 березня Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест через черговий неузгоджений із Україною візит російського президента Володимира Путіна до окупованої Російською Федерацією території України – Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, а також передало ноту протесту російському зовнішньополітичному відомству.

Як відомо, у березні 2014 року в Криму провели псевдореферендум, під час якого переважна більшість кримчан нібито висловилися за незалежність півострова і приєднання до складу Росії. Його результати не визнали ні Україна, ні більшість країн-членів ООН. 18 березня 2014 року в Москві оголосили про входження Криму до складу РФ. Документ про приєднання Путін підписав з самопроголошеною владою півострова. Низка країн виступили з засудженням окупації Криму і закликали Росію відновити територіальну цілісність України в її колишніх кордонах.

ВідеоП'ять років без Криму: ТСН зібрала ексклюзивні кадри та болісні спогади очевидців

П'ять років, як росіяни переслідують на півострові кримських татар і знищують там усе, що нагадує про Україну. У сюжеті - ексклюзивні кадри за два дні до взяття росіянами української території та болісні спогади про ті дні, коли  ми бачили, як Росія через Керч завозила військову техніку. Її "зелені чоловічки" зухвало розказували, як візьмуть півострів. А ми ще вірили у краще.  

П'ять років без Криму: ТСН зібрала ексклюзивні кадри та болісні спогади очевидців

Залиште свій коментар

Вибір редакції