МЗС Росії спростував ультиматум повстанців у ЦАР щодо виводу російських найманців із країни

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мусульманські повстанці дали на це 48 годин.

Міністерство закордонних справ Росії спростувало інформацію про те, що мусульманські повстанці Центральноафриканської республіки із угруповання "Селека" висунули ультиматум щодо виводу російських найманців із країни.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Вершинін, передає ТАСС.

"Ця інформація не має під собою підстав", - підкреслив він.

За словами Вершиніна, робота російських радників у ЦАР та дії РФ на міжнародній арені надають стабілізуючий ефект на ситуацію, допомагають, зокрема, африканським зусиллям подолати там дійсні напруженості і конфлікти.

Нагадаємо, повстанці з мусульманського угруповання "Селека" зажадали від уряду ЦАР, щоб зайняту угрупованням територію залишили урядові війська і російські найманці. Таку заяву зробив польовий командир "Селеки" Абдулаї Іссен. Він дав уряду 48 годин, щоб він виконав його вимоги, і заявив, що присутність росіян в країні стає "все більш небезпечною для демократії" в ЦАР.

Так Іссен відреагував на новий виток кризи в африканській країні. Напередодні зі своєї посади був зміщений голова парламенту ЦАР Карім Мекасуа, який є мусульманином. Президент країни Фостен-Арканжі Туадера - християнин. Перебування обох політиків на своїх посадах повинно було сприяти врегулюванню міжконфесійного конфлікту в країні, який триває з 2013 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції