МЗС Росії заявило про систематичні вбивства американцями російських дітей

За останні роки в Сполучених Штатах загинули 15 дітей з Росії, усиновлених громадянами США. МЗС РФ офіціно висловило знепокоєння.

Подружжя Крейверів Фото: wgal.com
Подружжя Крейверів Фото: wgal.com
Після чергової смерті російської дитини від рук прийомних батьків у США МЗС Росії заявило про систематичні вбивства американцями російських дітей.

Новою жертвою став семирічний Ваня Скоробогатов з Челябінська. У 2003 році він був усиновлений американцями Майклом і Наннет Крейверами й отримав нове ім'я - Натаніель Майкл Крейвер. Як заявляють слідчі, прийомні батьки заморили дитину голодом і побоями.

Сталося це ще в серпні минулого року, але заарештували сімейну пару з штату Пенсільванія тільки тепер, після закінчення слідства. Прийомні батьки взяті під варту без права звільнення під заставу. Їм пред'явлені звинувачення у вбивстві. Попереднє судове засідання призначене на 31 березня.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, два роки тому окружні органи опіки вже намагалися позбавити Крейверів батьківських прав. Після цього вони забрали дітей (разом з Ванею виховувалася його сестричка-близнючка) зі школи і оголосили, що будуть вчити їх вдома. У США підготовчі класи в школі починаються з дитсадівського віку.

Ваня Скоробогатов помер 25 серпня 2009 року у місцевій лікарні від ускладнень, викликаних травмою головного мозку. Прийомні батьки твердили, що 19 серпня він впав і вдарився головою об піч. Наступного ранку вони, за їхніми словами, виявили його нерухомим в ліжку і повезли до лікарів.

Ті відразу зрозуміли, що він при смерті, і його підключили до штучної системі життєзабезпечення. Через кілька днів цю систему за клопотанням Крейверів-старших відключили.

Проведений пізніше медичний огляд виявив на тілі Вані-Натаніеля більше 80 ударів "у різній стадії загоєння", у тому числі 20 - на голові. Були також знайдені застарілі пошкодження внутрішніх органів і гематоми.

Прийомні батьки твердили, що він був "важкою дитиною" і мав схильність до членоушкодження.

Однак  дід і баба малюка з боку батька цього не підтверджують. Зате їм запам'яталося, як він боявся покарання за будь-яку провину. Вони бачили його в травні минулого року і жахнулися: очі у хлопчика були абсолютно заплилі, як щілинки. Прийомні батьки твердили, що він їх натер.

А ще одна родичка, тітка, згадує, як у серпні Ваня-Натаніель вчепився за неї і ні за що не хотів відпускати. Обличчя в нього, знову ж таки, було сильно набрякле, а на голові жінка випадково виявила величезну гулю. Пояснення були все тими ж: "впав".

Жодних свідчень відвідування дитиною лікаря за 2009 рік не виявлено.

Цікаво, що сусіди відгукуються про 45-річного Крейвера і його 54-річну дружину скоріше позитивно. Зокрема, вони відзначають, що прийомний батько любив грати у дворі з дітьми.

МЗС РФ вже офіційно заявило, що стурбоване повідомленнями про чергове вбивство російського хлопчика в США.

Раніше російська сторона вже ставила питання про посилення контролю за міжнародним усиновленням, особливо - громадянами США.

Згідно з даними Держдепартаменту США, за останні роки в Сполучених Штатах загинули 15 дітей з Росії, усиновлених громадянами США.

За даними російської прокуратури, до 2006 року, коли Росія посилила правила усиновлення дітей іноземними громадянами, американськими прийомними батьками було вбито 12 дітей, усиновлених у Росії. З того часу стало відомо ще про два аналогічні випадки, не рахуючи вбивства в Пенсільванії.

У 2000 році в США від рук прийомних батьків загинув семирічний Вітя Тулімов.

У 2003 році американка Ірма Павліс вбила усиновленого 6-річного хлопчика з Росії Олексу Гейка. Суд США засудив її до 12 років позбавлення волі.

У 2005 році Вікторія Баженова двох з половиною років з Іркутська померла в лікарні США після того, як була жорстоко побита своєю прийомною матір'ю американкою Пегі Сью Хілті.

У серпні того ж року в США від виснаження помер усиновлений 8-річний російський хлопчик Денис Урицький. Він разом з чотирма рідними братами і сестрами був усиновлений американською сім'єю Мерімен.

У 2006 році федеральний прокурор у місті Альфред порушив кримінальну справу стосовно подружжя Кокрана, що всиновило чотирирічного хлопчика-інваліда з Росії та систематично било його.

У березні 2008 року повідомлялося про трагічну загибель в США Миколи Ємельянцева, усиновленого в лютому громадянами США - подружжям Ємельянцевими.

У липні 2008 року в США загинув півторарічний Діма Яковлєв. Прийомний батько хлопчика Майлс Харрісон залишив його закритим в машині на 9 годин при 50-градусній спеці. Американський суд виправдав Харрісона, якого звинувачували в ненавмисному вбивстві.

У Держдумі РФ вражені загибеллю ще однієї російської дитини від рук прийомних батьків у США і "з нетерпінням чекають" поправок Міністерства освіти та науки про жорсткість вимог до іноземців - кандидатів в усиновлювачі.

Читайте також:

У 2009 році українці усиновили рекордну кількість дітей

Батьки вбили дочку-діабетика молитвами

У Туреччині батьки поховали дочку живцем за розмови з хлопцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: