Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС Росії знайшло позитив у підписанні пакту Молотова-Ріббентропа

Російські дипломати вважають, що це був "вимушений крок".

Міністерство закордонних справ Російської Федерації знайшло позитивні сторони у Договору про ненапад між СРСР і Німеччиною, відомого як пакт Молотова-Ріббентропа.

В офіційному акаунті російського МЗС 22 вересня з'явилося повідомлення, в якому дипломати РФ назвали підписання цього документа "вимушеним кроком".

"Завдяки радянсько-німецького договору про ненапад війна почалася на стратегічно більш вигідних для СРСР рубежах, населення цих територій зазнало нацистського терору на два роки пізніше, були врятовані сотні тисяч життів", – йдеться в повідомленні.

МЗС Росії про пакт Молотова-Ріббентропа
Міністерство закордонних справ Росіії

Нагадаємо, Договір про ненапад між СРСР і Німеччиною був підписаний 23 серпня 1939 року главами відомств із закордонних справ В'ячеславом Молотовим і Йоахімом фон Ріббентропом.1 вересня після підписання договору Німеччина напала на Польщу, почалася Друга світова війна. 17 вересня східну територію Польщі почав окуповувати Радянський союз. Пізніше Польщу поділили відповідно до "сфер інтересів", позначеним у секретному протоколі до договору.

Відео День пам'яті фашизму і ленінізму: 80 років тому уклали "Пакт Молотова-Ріббентропа"

80 років тому 23 серпня диктатори Йосип Сталін та Адольф Гітлер ділили Європу. Вони уклали угоду, яка в історію увійшла з назвою "Пакт Молотова-Ріббентропа". Німеччина отримала карт-бланш у Західній Європі, Росія - загарбала Східну. Це передувало світовій війні, в якій загинули мільйони.  

День пам'яті фашизму і ленінізму: 80 років тому уклали "Пакт Молотова-Ріббентропа"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції