Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС України знайшло пояснення відкриттю Росією мосту до окупованого Криму

Україна працюватиме над санкціями щодо осіб причетних до незаконного будівництва.

Будівництво мосту через Керченську протоку є протиправним та без згоди України. 

У умовах анексії Криму це є спробою легітимізувати анексію частини суверенної території України.

"Такі дії Москви фундаментально суперечать загальновизнаним нормам і принципам міжнародного права, грубо порушують Конвенцію ООН з морського права 1982 року та двосторонні договірні зобов’язання перед Україною", йдеться у повідомленні прес-служби МЗС України.

"Керченський міст жодним чином не змінить статус Автономної Республіки Крим та міста Севастополь як невід’ємної частини території України в її міжнародно визнаних кордонах. Російська Федерація як держава-окупант несе повну відповідальність за наслідки своїх міжнародно-протиправних діянь та відшкодовуватиме заподіяну шкоду", - йдеться у повідомленні.

У Міністерстві закордонних справ наголосили, що Україна працюватиме над розширенням національних та міжнародних санкцій до фізичних та юридичних осіб, причетних до незаконного будівництва мостового переходу.

Раніше заступниця міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль повідомила, що будівництво Кримського моста не змінює протиправності окупації Росією півострова. Українські дипломати нагадали, що Росія звела міст на окупованій території.

Залиште свій коментар

Вибір редакції