МЗС Великої Британії звинуватило російську спецслужбу в організації безрозсудних кібератак по всьому світу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Серед нападів - кібератака на Національний комітет Демократичної партії США у 2016 році.

МЗС Великої Британії звинуватило ГРУ РФ у організації «абезрозсудних" кібератак по всьому світу, спрямованих проти політичних інститутів, бізнесу, медіа і спорту.

Про це йдеться у заяві міністерства, - інформує Bloomberg.

Національний центр кібербезпеки Великої Британії (NCSC) підкреслює, що ГРУ Росії, яке "діяло під назвами Fancy Bear, Pawnstorm і Tsar Team", "майже напевно" несе відповідальність за ряд серйозних хакерських нападів на країни, включно з США, Британією та самою РФ.

Серед нападів - кібератака на Національний комітет Демократичної партії США у 2016 році.

"Дії ГРУ РФ є невибірковими та безрозсудними: вони намагаються підривати та втручатися у вибори в інших країнах, вони навіть готові зашкодити російським компаніям та громадянам РФ", - заявив глава МЗС Британії Джеремі Хант.

Прем'єр-міністр Австралії Скотт Моррісон та міністр закордонних справ Маріс Пейн приєдналися до звинувачень. 

Національний центр кібербезпеки Великої Британії повідомив, що Кремль несе відповідальність за хакерські напади на WADA (Міжнародне антидопінгове агентство) у 2017 році - це призвело до оприлюднення медичних записів спортсменів. 

NCSC звинуватив РФ у створенні віруса-шифрувальника BadRabbit, від якого у 2017 році постраждали системи Одеського аеропорту, київського метрополітену, російського Центрального банку та 2 ЗМІ РФ.

Також йдеться про злам та викрадення контенту із багатьох поштових аккаунтів невеликої британської телестанції у 2015 році, масовану атаку на українські фінансові, енергетичні та урядові структури у 2017 році, а також зараження багатьох тисяч комп'ютерів трояном VPNFilter тощо.

ВідеоНайбільша кібератака в історії. У Сінгапурі хакери викрали особисті дані півтора мільйона людей

Найбільшу кібератаку в історії пережив Сінгапур. Там хакери викрали особисті дані півтора мільйона людей, серед яких і прем’єр країни. Зловмисникам вдалося зламати базу даних міністерства охорони здоров’я. Відтак у кібер-злочинців з’явилися імена і домашні адреси чверті населення країни, а також назви виписаних кожному ліків. Постраждали ті пацієнти, які зверталися за медичною допомогою з 2015 року до сьогодні. 

Найбільша кібератака в історії. У Сінгапурі хакери викрали особисті дані півтора мільйона людей

Раніше хакери викрали дані 380 тисяч банківських карт клієнтів British Airways, зокрема вкрали особисту інформацію та фінансові дані тих пасажирів, які купували квитки через сайт і мобільний додаток.

Залиште свій коментар

Вибір редакції