На акції опозиції в Москві знову пролилася кров: 70 затриманих

На Тріумфальній площі в Москві міліція намагається силою розігнати мітинг опозиції. Близько 70 людей затримано, приїжджають додаткові автобуси для затримання активістів.

Співробітники правоохоронних органів затримали і відвезли з Тріумфальної площі в центрі Москви близько 70 учасників акції опозиції "Стратегія-31", повідомив журналістам офіційний представник ГУВС Москви Віктор Бірюков.

За словами кореспондентів, міліціонери при затриманні діють дуже жорстко.

"Приїжджають додаткові автобуси для затриманих. Деяких із затриманих б'ють, причому серйозно. Я бачив обличчя, розбиті в кров. Міліція перекрила частину Садового кільця і закликає всіх розходитися, оскільки учасники акції нібито заважають руху транспорту", - розповів журналіст "Эхо Москвы".

У натовпі багато провокаторів, вони були помічені журналістами ще до початку акції. Деякі вигукували гасла, не пов'язані з акцією.

Серед затриманих організатори "Маршу незгодних": представник руху "Лівий фронт" Костянтин Косякін, голова виконкому "Іншої Росії" Едуард Лімонов. Співголова руху "Солідарність" Борис Нємцов підтвердив, що його затримали співробітники міліції.

Крім того, затримані активісти "Солідарності" Роман Доброхотов та Ілля Яшин.

Голова Московської Гельсінської групи Людмила Алексєєва також прибула на площу, але через деякий час виїхала.

На даний момент група учасники акції знаходяться на майданчику перед входом до Концертної зали імені Чайковського. Вони скандують різні гасла і намагаються розгорнути плакати.

Учасники акції та численні журналісти ускладнюють рух автотранспорту на виїзді з Садово-Кудринську вулицю на 1-шу Тверську-Ямську.

Співробітники міліції, які забезпечують громадський порядок, по гучномовцю наполегливо просять присутніх розійтися і не заважати руху автомобілів.

Голова Московської Гельсінкської групи Людмила Алексєєва, голова виконкому "Іншої Росії" Едуард Лімонов і представник "Лівого фронту" Косякін регулярно 31-го числа намагаються провести на Тріумфальній площі мітинг на захист 31-ї статті Конституції РФ, в якій йдеться про право проводити збори, мітинги і демонстрації. Однак вони завжди отримували відмову влади на проведення мітингу.

До маршів "незгодних" цього разу також приєдналися російські гей-активісти.

Напередодні в інтерв'ю російський прем'єр Володимир Путін фактично схвалив дії міліції, яка силою розганяє ці несанкціоновані акції. "Вони хочуть щось сказати. Критикувати владу. Ось у Лондоні визначили місце. Де не можна, б'ють дубиною по голові. Не можна? Прийшов? Отримай, тебе отоварити. І ніхто не обурюється!", - заявив прем'єр.

Читайте також:

У Москві затримали лідерів опозиції

Опозиція та геї вийдуть на "Акцію-31", попри слова Путіна про дубину

Путін порадив опозиції "стукаючи копитами, віддалятися у бік моря"

Російські геї приєдналися до мітингів "незгодних"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: