Ідея інсталяції належить режисеру, який публічно розкритикував діяльність американського лідера.

На галявині поблизу Білого дому у Вашингтоні з'явилося дев'ятиметрове надувне курча із зачіскою, дуже схожою на шевелюру президента Дональда Трампа. 

Про це повідомляє "ABC".

Величезна інсталяція під назвою "Курчатко Дон" стала справжнім хітом серед користувачів Мережі, які й запропонували надути курча в самому серці американської столиці.

Ідея такої пародії на Трампа належить режисеру-документалісту Тарану Сінгху Брару, що раніше публічно засуджував політику очільника США. Дозвіл на проведення акції у Вашингтоні він чекав протягом п'яти місяців. У квітні курча "брало участь" в податкових протестах у Чикаго.

"Ми тут, щоб розкритикувати президента як слабкого та неефективного лідера, - заявив Сінгх Брар. - Він занадто боїться оприлюднення своїх податкових декларацій, занадто боїться протистояти Володимиру Путіну, а зараз бере на слабо Північну Корею".

Щоб придбати та застрахувати курча, яке обійшлося в $ 1 500, у березні Сінгх організував краутфандингову кампанію.

"Коли я дізнався, що президент поїхав у відпустку, я трохи засмутився, - сказав організатор акції. - Але потім я зрозумів, що так навіть краще, адже символізм спрацює, а Секретна Служба не буде аж надто нервувати".

Дональд Трамп і справді не зможе на власні очі побачити цю інсталяцію. Нагадаємо, що зараз він відпочиває у своєму гольф-клубі в штаті Нью-Джерсі. Там президент США проводить свою першу на посаді очільника держави відпустку тривалістю в 17 днів.

ВідеоУ Білому Домі проводять масштабні ремонтні роботи на час відпустки Дональда Трампа

 

Залиште свій коментар