Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Алясці врятували чотирьох дітей, які зникли після хуртовини. Вони провели у сніговій пастці цілу ніч

Аби вижити, діти викопали яму для ночівлі.

Чотирьох дітей, які не повернулися додому після потужної хуртовини, знайшли у 30 км від села Нунам Іква на західному узбережжі Аляски, повідомляє CNN

За даними видання, діти від 2 до 14 років каталися на снігоході, коли їх заскочила снігова буря. Усю ніч їх намагалися знайти, та пошуки ускладнювала хуртовина. 

7-річний Етан Каміль розповів, що спершу він із братами намагався знайти дорогу додому. Діти швидко змерзли й, аби врятуватися від холоду, вирили яму для ночівлі. Найбільше, за словами Етана, вони хвилювалися за свого 2-річного братика Трея. 

Дітей знайшли наступного дня та шпиталізували із різними ступенями обмороження.

Мама Етана згадувала "людей, які кричали та плескали" після порятунку дітлахів: "Вони мої діти. Я б ніколи не хотіла, щоб хтось пережив те, що вони". 

Раніше на Алясці врятували чоловіка, який 3 тижні провів у лісі за температури -16 градусів. 30-річний Тісон Стіл зі штату Юта приїхав зі своїм собакою пожити у віддаленому будинку. Але трапилось нещастя, будинок згорів, загинув і пес. Попросити про допомогу не було можливості. 

Відео На Алясці врятували чоловіка, який 3 тижні провів у лісі за температури -16 градусів

30-річний Тісон Стіл зі штату Юта приїхав зі своїм собакою пожити у віддаленому будинку. Але трапилось нещастя, будинок згорів, загинув і пес. Попросити про допомогу не було можливості. Виживав Тісон, як міг. Звів намет із уламків будинку, змайстрував пічку та харчувався залишками консервів.  

На Алясці врятували чоловіка, який 3 тижні провів у лісі за температури -16 градусів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції