На американський штат Арканзас випав дощ з мертвих дроздів

У США вчені намагаються з'ясувати таємницю смерті чорних дроздів - в польоті загинула величезна зграя.

Більше двох тисяч мертвих дроздів впала на місто Біб в американському штаті Арканзас. Експерти не можуть пояснити це явище.

В офіційному повідомленні природоохоронних органів влади штату Арканзас підкреслювалося, що серед загиблих лише чорні дрозди, мертвих птахів інших видів виявлено не було.

Комісія з рибальства та полювання штату Арканзас повідомляє, що перші повідомлення про масову загибель птахів надійшли за півгодини до Нового року. До того ж, жителі повідомляли, що птахи падають лише в одному районі, площа якого не перевищує двох квадратних кілометрів. За межами цієї зони - ситуація нормальна.

Як повідомив один з місцевих орнітологів, у птахів виявлено тілесні ушкодження, які могли бути викликані або ударом блискавки, або градом. Деякі фахівці пояснюють загибель птахів шумом від вибухів петард і феєрверків, який міг викликати стрес у пернатих. Версія про можливе отруєння птахів виключена.

В місто прибули працівники надзвичайних служб та комісії з рибальства та полювання. Фахівці в спеціальних костюмах і масках очищали місто від мертвих птахів. Місцева газета The Arkansas Times повідомляє, що 65 птахів відправлені в різні лабораторії.

Читайте також:

Поблизу Бердянська виявлено півтори тисячі загиблих птахів

У Москві через чад на льоту гинуть птахи

В Австралії випав дощ з мертвих птахів

На Харківщині знайшли майже тисячу мертвих гусей

ВідеоНа американський штат Арканзас випав дощ з мертвих дроздів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: