На американському авіаносці упродовж тижня троє моряків наклали на себе руки

Дата публікації
Перегляди
37к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На американському авіаносці упродовж тижня троє моряків наклали на себе руки

Фото: Флот США

Схоже, що ці смерті не пов'язані одна з одною.

На американському авіаносці USS George H. W. Bush, який зараз перебуває біля узбережжя штату Вірджинія, упродовж минулого тижня наклали на себе руки троє моряків.

Про це Військово-морський флот США повідомив телеканалу CNN.

14 вересня матрос першого класу Вінсент Форлайн був знайдений мертвим поза базою і помер від самогубства. 19 вересня у різних місцях знайшли мертвими від вогнепальних поранень головного техніка з ядерної електроніки Джеймса Шелтона та льотчика Етана Стюарта. 

У флоті зазначили, що ці смерті, найімовірніше, не пов'язані, загиблі моряки працювали у різних відділах. Наразі ці випадки самогубства розслідують місцеві органи влади Вірджинії та Військово-морська служба карного розшуку.

Кількість підтверджених та ймовірних самогубств у морській піхоті та військово-морському флоті США досягла 10-річного максимуму у 2018 році – тоді звели рахунки з життям 68 чинних співробітників військово-морського флоту та 57 морських піхотинців.

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров'я занепокоєна високими показниками смертності внаслідок самогубств. За даними ВООЗ, щороку від суїциду гинуть близько 800 тисяч людей. Згідно з оприлюдненою доповіддю, у заможних країнах показник самогубств є найвищим і становить 11,5 на 100 тисяч населення.  

Психіатр розповів, як розпізнати суїцидальні настрої у людини

Психіатр розповів, як розпізнати суїцидальні настрої  у людини

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
37к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація