На антиурядовий мітинг у Румунії вийшли до 25 тисяч людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Люди вимагали відставки уряду та покарання поліціянтів.

Увечері суботи, 10 серпня, в Бухаресті на антиурядовий протест зібралося до 25 тисяч людей. Рівно рік тому в столиці Румунії силовики жорстоко розігнали антиурядовий мітинг.

Мітинг відбувся з ініціативи громадської організації "Діаспора за Румунію" під керівництвом Томмі Томеску, румунської лікаря, який нині проживає у Лондоні. Про це пише "Укрінформ".

Подібні акції протестів також відбулися в інших великих містах Румунії – Брашові, Яссах, Сібіу, Клуж Погоди та Крайові.

Мітингувальники вимагали відставки уряду під керівництвом Віоріки Денчіле та покарання тих поліціянтів, через дії яких на торішньому антиурядовому мітингу були травмовані близько 300 осіб, багато з яких отруїлися сльозогінним газом.

Будівлю уряду під час мітингу охороняли посилені кордони поліціянтів та жандармів. Особливих інцидентів не сталося.

Нагадаємо, 10 серпня 2018 року в багатьох містах Румунії відбулися антиурядові мітинги з вимогою до влади відмовитися від ініціативи введення поправок до кримінального законодавства та пом'якшення покарання для корупціонерів.

Тим часом у Росії в суботу також відбулися мітинги проти свавілля влади щодо недопущення опозиції до виборів до Московської міської думи. Масові протести вчергове завершилися затриманнями людей. Спецпризначенці кидали до автозаків людей, які навіть нічого не робити, підлітків, людей з інвалідністю. Чимало затримань були необґрунтованими та з порушеннями. Загалом, було затримано щонайменше 325 осіб.

Відео Через резонансе вбивство підлітків у Румунії пішов з посади голова МВС

Своє рішення Ніколає Мога пояснив бажанням зберегти престиж правоохоронного відомства. Через скандальну справу лише кілька днів тому позбулися посад голова поліції та очільник округу, де сталася трагедія. На подвір'ї 66-річного чоловіка у селищі Каракал виявили тіла двох дівчат - 18-річної Луїзи та 15-річної Александри. Остання встигла тричі подзвонити до поліції перш, ніж була вбита. Втім через зволікання силовиків зарадити лихові не вдалося.  

Через резонансе вбивство підлітків у Румунії пішов з посади голова МВС

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції