На аукціоні продають лайнер, що приводнився в Гудзоні

Приземлення лайнера A-320 з 155 пасажирами на борту на воду назвали "гудзонським дивом". Зараз лайнер продають на аукціоні.

Аеробус в Гудзоні. Фото epochtimes.de
Аеробус приводнився у Гудзоні. Фото epochtimes.de
Пасажирський лайнер A-320, на якому пілот Чеслі Салленбергер успішно сів на річку Гудзон, виставлений на аукціон.

Організатор аукціону виступила страхова компанія Chartis, яка належить AIG, що розмістила відповідний лот на своєму Інтернет-сайті. В описі лота йдеться, що літак "зруйновано" внаслідок "екстреного приводнення, викликаного зіткненням з птахом".

Виставлений на аукціон літальний апарат продається напіврозібраним, але практично в повній "комплектації": відсутні лише обидва двигуна, що вийшли з ладу, демонтовані (але входять до лоту) крила, а також деякі пошкоджені в результаті приводнення деталі.

Початкова ціна лота не вказана. Бажаючим пропонується залишити заявку в спеціальній формі, після чого з ним зв'яжеться контактна особа і домовиться про особисту зустріч для огляду лайнера. Організатори аукціону також підкреслюють, що потенційному покупцеві доведеться самостійно вивезти придбаний літак. Заявки на придбання аеробуса приймаються до 27 березня поточного року.

Чеслі Салленбергер посадив виставлений зараз на продаж лайнер на воду в січні 2009 року. На борту літака знаходилося 155 людей, але завдяки грамотним діям пілота ніхто з них не постраждав. Салленбергер удостоївся від ЗМІ звання героя, а сам інцидент назвали "гудзонським дивом".

15 січня на торгах був проданий формений кашкет Салленбергера, підписана ним і його дружиною. Від продажу головного убору аукціон виручив 5 тисяч 800 доларів; гроші пішли на допомогу дітям.

Читайте також:

Ялинку Ющенка продали за 3 тисячі доларів

На аукціоні в Парижі продали 8 метрів Ейфелевої вежі

Міст через Темзу продали за 1,6 мільйона доларів

ВідеоВідеокадри посадки літака у річку Гудзон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: