На авіабазі в Росії солдати влаштували "ісламський бунт"

У російській військовій частині кавказці примушували росіян мити за них підлогу - нібито їм "іслам не дозволяє".

В Інтернеті з'явилася сенсаційна інформація з Пермського краю Росії: на дислокованій поблизу аеропорту "Велике Савіно" військовій авіабазі солдати з Північного Кавказу відмовилися виконувати накази командування.

Полковник Дмитро Кузнєцов, який очолював військову частину, був змушений звернутися за допомогою у наведенні порядку до Духовного управління мусульман Прикам'я.

"Формуючи щось на зразок бойових мікроколективів в умовах військової частини, вони поставили на потік справу здирництва та трудового примусу, що стало причиною порушення 14 кримінальних справ. І це тільки з початку 2010 року", - розповів Кузнєцов.

Місцеві журналісти з'ясували, що з 500 військовослужбовців авіабази 120 солдатів і сержантів - вихідці з республік Північного Кавказу.

Радник муфтія Пермського краю з соціальної та економічної політики Халім Шарафєєв, ознайомившись з обстановкою у частині, так прокоментував ситуацію журналістам:

"Ці молоді люди, на мій погляд, вийшли з-під контролю командування. Не визнають жодної влади над собою, дозволяють собі оббирати інших солдатів, періодично побивають молодих тощо. І деякі свої вчинки, будь то відмова від роботи або невиконання наказів командирів, вони мотивують приналежністю до ісламу. І не замислюються, як сильно "підмочують" образ мусульманина в очах громадськості. Офіцери ж, не знаючи, що можна робити мусульманину, а що - релігія забороняє, часто йдуть на поводу у своїх підлеглих".

Тим часом у прокуратурі Пермського гарнізону інформацію про бунт кавказців в частині не підтвердили і відмовилися повідомити подробиці того, що відбувається.

У відомстві зазначили, що стан дисципліни в частині дійсно залишає бажати кращого, але про "бунт кавказців" говорити не варто. Фігурантами порушених кримінальних справ

проходять як кавказці, так і представники слов'янських національностей.

Як пояснила голова Ради батьків військовослужбовців Пермського краю Олександра Вракіна, яка днями відвідувала авіабазу, бунту там дійсно як такого немає, але серед "казармених хуліганів" багато кавказців, дагестанців і кабардинців, тому полковник вирішив попросити допомогу в наведенні порядку у муфтія.

Як пояснила Вракіна, кавказці справді намагалися нав'язувати свої порядки. Оскільки за їхніми звичаями мити підлогу чоловікові вважається принизливим, кавказці примушували робити це товаришів по службі, частіше за все росіян.

Нагадаємо, у серпні цього року масова бійка дагестанців і росіян сталася у військовому містечку 4-ї танкової бригади Московського військового округу. З обох сторін у ній взяли участь близько сотні осіб. Порядок вдалося відновити лише через півгодини.

Читайте також:

У центрі Москви ледь не спалахнули масові заворушення мусульман

Путін: нової війни на Північному Кавказі не буде

У московському метро з'явилися написи "Аллах Акбар!" і "Смерть руським!"

В підмосковній танковій бригаді росіяни і дагестанці влаштували масове побоїще

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: