Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Австралію обрушився тропічний циклон: зливи загасили лісові пожежі, які тривали 74 дні

Циклон "Дамієн" пронісся уздовж більшої частини узбережжя Нового Південного Уельсу та частини Квінсленду на півночі.

У неділю, 9 лютого, проливні дощі накрили східне узбережжя Австралії та загасили пожежі, які тривали 74 дні.

Про це повідомляє Associated Press з посиланням на Державну пожежну службу Південного Уельсу (найчисельніший за населенням штат Австралії).

"Дощі загасили пожежі у Керроуана (державний ліс) на південь від Сіднея після того, як вогонь знищив 312 будинків і зруйнував 500 000 гектарів протягом 74 днів", - йдеться у повідомленні.

Комісар з пожежної служби Шейн Фітциммонс заявив, що сподівається, що зливи перемістяться до внутрішньої частини Австралії від узбережжя та загасять інші великі пожежі.

Як повідомляє видання, синоптики 8 лютого попередили австралійців про тропічний циклон "Дамієн", який пронісся уздовж більшої частини узбережжя Нового Південного Уельсу та частини Квінсленду на півночі.

Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомила, що за ніч від повені врятували щонайменше шістьох людей.

Нагадаємо, від жовтня 2019 року в Австралії тривають лісові пожежі. 2019 рік став найспекотнішим в Австралії за весь час погодної статистики. За даними місцевої влади, масштабні лісові пожежі знищили вже багато мільйонів гектарів лісових площ. Вогнем також знищено близько 1000 будинків.

Австралійські вчені заявили, що під час масштабних пожеж в Австралії загинули мільярд тварин

Відео Австралія потерпає від двох стихій - паводків та пожеж

Паводки накрили схід Австралії. Через високу воду затопило головні автомагістралі, тож тепер у містах та селищах проблеми із транспортним сполученням. Люди дощам зраділи, адже вони зможуть загасити лісові пожежі, які вже кілька місяців не полишають Австралію.

Австралія потерпає від двох стихій - паводків та пожеж

Залиште свій коментар

Вибір редакції