На Багамах після урагану "Доріан" зниклими безвісти залишаються 600 людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Офіційна кількість загиблих – 56.

Майже через місяць після урагану "Доріан", який обрушився на Багамські острови, зниклими безвісти залишаються 600 людей. 

Про це повідомив прем'єрміністр країни Г'юберт Мінніс, передає CNN

За його словами, кількість зниклих безвісти значно зменшилася за останні тижні, і кількість загиблих зросла. Раніше влада заявляла про 1300 зниклих безвісти. Офіційна кількість загиблих – 56, сказав Мінніс. 

Влада побоюється, що кількість жертв зросте у найближчі тижні.

"Ми знаємо, що втрачено набагато більше життів, оскільки ще 600 залишаються зниклими безвісти", - заявив Мінніс на Генеральній Асамблеї ООН в Нью-Йорку. "Тому що вода з океану змітала молодих і старих з їхніх будинків".

За минулі тижні десятки тисяч жителів Багам були переселені, тисячі тікали до Сполучених Штатів.

На початку цього тижня уряд Багамських островів оголосив про плани найняти місцеві компанії для проведення великого вивезення сміття в найбільш постраждалих районах.

Відео 43 загиблих, понад 6 тисяч зниклих безвісти й епідемія холери на Багамах - свавілля "Доріану"

Такої ж шкоди стихія могла завдати і США, але в останню мить пройшла повз. Протягом тижня за "Доріаном" стежила ТСН і зібрала усі жахи буревію в сюжеті.    

43 загиблих, понад 6 тисяч зниклих безвісти й епідемія холери на Багамах - свавілля "Доріану"

Як повідомлялося, 31 серпня "Доріан" посилився до четвертої з п'яти можливих категорій та не на жарт лякав американців своєю потужністю. У південних штатах розпочалася евакуація населення та було оголошено надзвичайний стан. Спочатку повідомлялося, що від удару бурі по Багамах загинули щонайменше п’ятеро людей, згодом кількість загиблих зросла до десятків. Водночас, американська влада повідомила про шість смертей у штаті Флорида, пов’язаних з ураганом.

Фотогалерея Смертоносний ураган "Доріан": показали фото наслідків стихії на Багамських островах (10 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції