На борту літака з Качинським знаходилося вище керівництво Польщі

На борту літака, який розбився під Смоленськом, знаходилися вищі керівники Польщі.

На борту польського урядового літака, який розбився під Смоленськом, знаходилися вищі керівники Польщі, повідомляють польські ЗМІ.

Урядовий літак ТУ-154, розбився в Смоленську. На борту знаходилися 132 людини, всі загинули.

За даними МЗС Польщі, на літаку перебували тільки 88 осіб.

На борту літака знаходився президент Польщі Лех Качиньський - він разом з офіційною польською делегацією летів в Катинь для участі в меморіальних заходах.

У літака, що розбився, також перебували дружина глави Польщі Марія Качинська, останній президент Польщі у вигнанні Ришард Качоровська, голова Інституту національної пам'яті Януш Куртика, віце-спікер Сейму Польщі Єжи Шмайдзінський, керівник канцелярії президента Польщі Владислав Стасяк, голова Бюро національної безпеки Польщі Олександр Щигло, міністри в канцелярії президента Павло Випих і Маріуш Хандзлік, генеральний секретар польської Ради з охорони пам'яті боротьби і мучеництва Анджей Пшевознік, заступник голови МЗС Польщі Анджей Кремер, начальник Генерального штабу Війська Польського Франтішек Гонгора, голова Національного банку Польщі Славомір Скшипек, відомі депутати Сейму Польщі Пшемислав Госевський, Збігнев Вассерман, Іоланта Шиманек-Дереш та Ізабелла Яруга-Новацька.

Як повідомив губернатор Смоленської області Сергій Антуфьев, на борту знаходилися 85 членів польської делегації та екіпаж.

За даними польської сторони, на борту літака перебувало 88 осіб. Про це повідомив у Варшаві прес-секретар Міністерства закордонних справ Польщі Пьотр Пашковський.

Він зазначив, що у списку пасажирів було 89 осіб, з яких одна особа не вилетіла до Росії.

За попередніми даними, причиною катастрофи Ту-154, що розбився під Смоленськом, стала помилка екіпажу, повідомило джерело в силових структурах Центрального федерального округу.

Нагадаємо, 10 квітня в 09.50 за київським часом при заході на посадку під Смоленськом зазнав катастрофи літак президента Польщі Лехом Качинським, на борту якого знаходилися 132 людини, в тому числі президент і його дружина.

Читайте також:

Під час авіакатастрофи загинув президент Польщі

Причиною авіакатастрофи літака з Качинським стала помилка екіпажу

Леха Качинського знову висунули в президенти Польщі

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: