Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Боширова та Петрова в лондонському готелі скаржилися через повій та наркотики - ЗМІ

Мешканці нібито скаржилися персоналу.

Петров та Боширов, яких підозрюють в отруєнні Скрипалів, нібито вночі насолоджувалися наркотиками з повією в лондонському City Stay Hotel.

Про це повідомляє The Daily Mail.

Видання посилаючись на свідків зазначає, що Боширов та Петров розважалися у своєму номері з повією та курили марихуану. Розлючені мешканці скаржилися персоналу на звуки "гучного сексу" та запах наркотиків.

"Я відчув запах марихуани з їхньої кімнати. Він був біля дверей і в коридорі, це точно. Було все десь о 19-й годині. Пізніше до них прийшла жінка. Я думаю, вона була повією", - сказав гість готелю, який впізнав Петрова і Боширова на фотографіях.

Нагадаємо, що журналістам Патріку Рівел з ABC News і Оліверу Керролу з Independent, які зателефонували за номером з документів Федеральної міграційної служби РФ на одного з підозрюваних в отруєнні Скрипалів Олександра Петрова, відповіли, що номер належить Міноборони РФ. Співрозмовник поклав слухавку після запитання, чи працював Петров у відомстві.

ВідеоПетров і Боширов, підозрювані Британією в отруєнні Скрипалів, справді є співробітниками російських спецслужб

У цьому впевнені міжнародні незалежні слідчі "Беллінгкет", які розпочали спільне розслідування з виданням "Інсайдер". У звіті зазначається - досьє міграційної служби Росії не містить даних про минуле Петрова. Крім того, на файлі з його паспортними даними є штамп "відомостей не давати" та підпис "цілком таємно". Що зазвичай свідчить про приналежність власника паспорта - до спецслужб.

Петров і Боширов, підозрювані Британією в отруєнні Скрипалів, справді є співробітниками російських спецслужб

Залиште свій коментар

Вибір редакції