На британських полігонах в якості мішеней встановили мечеті

Британські мусульмани вимагаються вибачень від Міноборони країни: на полігонах в якості мішеней використовувалися моделі мінаретів.

У Великобританії спалахнув скандал через використання армією в якості мішеней на полігоні в Північному Йоркширі моделей будинків, що нагадують мечеті.

Група мусульман зажадала від британської армії вибачень у зв'язку з інцидентом. "Вони повинні вибачитися перед мусульманським співтовариством, і їм слід змінити свій спосіб мислення", - заявив виконавчий директор Бредфордської Ради з питань мечетей Салім Хан.

Він наголосив, що мішені мають бути негайно прибрані з полігону.

В Міністерстві оборони Великобританії, коментуючи подію, зазначили, що сім дерев'яних силуетів будівель із зеленими куполами використовувалися не задля образи мусульман, а просто були відображення присутності у середовищі військових ветеранів Афганістану.

Однак, на думку Хана, зелений колір символізує іслам, що неприпустимо в умовах, коли британські військові прагнуть набирати до лав війська якнайбільше мусульман. Він заявив, що створення негативних асоціацій через мішені є неприпустимим.

Читайте також:

У Швейцарії заборонили будувати мінарети

Скандал у Британії: свиней підривали заживо за наказом уряду

У Бельгії мусульманок запропонували саджати за носіння паранджі

У московському метро з'явилися написи "Аллах Акбар!" і "Смерть руським!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: