Командувач сухопутними військами Грузії веде переговори з бунтівниками

З командуванням батальйону, що оголосив заколот, ведуться переговори. До бази продовжують стягуватися військові сили.

Переговори з командирами військової бази в Грузії, що відмовилися підпорядковуватися уряду, веде командувач сухопутними військами Міноборони Грузії Шмагі Телія.

Про хід бесіди і її результати поки нічого не відомо.

Тим часом грузинські телеканали транслюють в прямому ефірі кадри, на яких у напрямі бунтівної бази йде бронетехніка і летять вертольоти.

Командир танкового Мухрованського батальйону Мамука Горгишвілі за годину до інформації міністерством внутрішніх справ Грузії про початок заколоту розповсюдив заяву про те, що військові не мають наміру втручатися у внутрішньополітичну ситуацію в країні, проте вже не "в силах терпіти ситуацію, що склалася", і підтримують проведення діалогу між сторонами. 

За його словами, військові підтримують заклик католікоса-патріарха Ілії II до початку діалогу між властями і опозицією.

"Неможливо дивитися спокійно процес руйнування країни, поточне протистояння, проте з боку нашої танкової частини ніяких агресивних дій не буде. Ми знаходимося на казармовому положенні і нікуди звідси йти не збираємося", - зазначається в заяві.

Вранці 5 травня МВС Грузії оголосило про запобігання спроби військового перевороту, який нібито спонсорувався Москвою, і арешт ряду високопоставлених змовників.

В той же час в Міноборони заявили про непокору командирів Мухрованської військової бази, де дислокується спецназ і бронетанковий батальйон.

Як повідомлялося, на вулиці Тбілісі виведена бронетехніка, над містом літають військові вертольоти.

Бойова техніка з'явилася в грузинській столиці одразу після того, як МВС Грузії оголосило про розкриття змови, метою якої було здійснення військового заколоту.

Читайте також:

На вулиці Тбілісі виведені танки

Грузинський бронетанковий батальйон оголосив непокору владі

Росія готувала в Грузії військовий переворот

Росіяни контролюють кордон Абхазії з Грузією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: