Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Чернігівщині українські військові провели успішні випробування нового бойового модуля

Розробники звітують, що "всі ракети влучили точно в ціль і виконали своє завдання на 100 відсотків".

В Чернігівській області відбулися успішні випробування нового бойового модуля.

Про це повідомляє Новое время.

Йдеться про розробку принципово нового бойового модуля Конструкторського бюро ЛУЧ в партнерстві з представниками іноземної профільної компанії.

Новий модуль може розміщуватися на шасі броньованої техніки, а також оснащується сучасними керованими ракетами власної розробки СКІФ і системою наведення, що дозволяє використовувати його для ураження нерухомих і рухомих броньованих цілей, що мають комбіновану, рознесену або монолітну броню з динамічним захистом, а також малорозмірних цілей типу довготривалих вогневих точок, танків в окопі, легкоброньованих об'єктів, вертольотів, завислих, надводних цілей та живої сили противника в будь-який час доби.

Розробники звітують, що "всі ракети влучили точно в ціль і виконали своє завдання на 100 відсотків".

Випробування з успішним результатом дали поштовх до прискорення розробки цієї моделі.

Нагадаємо, що раніше "Укроборонпром" показав бойовий модуль "Вій", який може встановлюватися на легку бронетехніку, в тому числі і на "Дозор-Б", що значно посилює вогневу міць таких машин.

Модуль виготовлений на Київському бронетанковому заводі", з ініціативи самого підприємства із залученням приватних виробників. Більше читайте тут: https://ru.tsn.ua/ukrayina/ukroboronprom-pokazal-moschnyy-boevoy-modul-kotoryy-vystrelivaet-50-snaryadov-za-sekundu-739015.html

Залиште свій коментар

Вибір редакції