На Чорноморському флоті РФ очікується зміна командувача

Наприкінці літа у керівництві Чорноморського флоту очікують змін. Віце-адмірал Олександр Клецков поки залишається на своїй посаді, але після досягнення пенсійного віку його буде звільнено.

У серпні на Чорноморському флоті РФ можуть змінити командувача. Про це в п'ятницю, 4 червня, повідомило джерело в Головному штабі ВМФ.

"Командувач Чорноморським флотом віце-адмірал Олександр Клецков поки залишається на своїй посаді, але після досягнення пенсійного віку, який настане 26 серпня, його буде звільнено", - сказало джерело.

За його даними, зараз Клецков проходить військово-лікарську комісію в Москві, потім планує використовувати передбачену перед звільненням відпустку.

Наразі обов'язки командувача ЧФ виконує його заступник - віце-адмірал Сергій Меняйло. До призначення на цю посаду (у липні минулого року) він командував Новоросійською військово-морською базою. У низці російських ЗМІ була інформація, що Меняйло стане наступником Клецкова.

Водночас, джерело Інтерфаксу-АВН повідомило, що командування Чорноморським флотом, швидше за все, буде довірено начальнику штабу Північного флоту віце-адміралу Володимиру Корольову. Підтвердженням тому, на думку співрозмовника агентства, є той факт, що 14 квітня в ході зустрічі міністрів оборони СНД у Москві Корольова було представлено як майбутнього колегу командуючому українськими ВМС віце-адміралу Віктору Максимову.

Нагадаємо, раніше голова Севастопольської міської державної адміністрації Валерій Саратов повідомив, що День Флоту України та День Військово-морського флоту Російської Федерації моряки двох флотів відсвяткують разом.

"Ми плануємо, що у святкуванні Дня Флоту України візьмуть участь моряки російського Чорноморського флоту, а у святкуванні Дня ВМФ Російської Федерації - українські моряки", - сказав він.

Читайте також:

СБУ: Російські спецслужби у Криму не загрожують безпеці України

Мєдвєдєв: за угоду про базування ЧФ РФ Україна отримає 40 млрд доларів

Затулін: офіцери ЧФ Росії повинні мати подвійне громадянство

Мєдвєдєв: базування ЧФ РФ у Криму - гарантія безпеки Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: