На цирковій виставі в Росії ведмідь тричі нападав на дресирувальницю: відео

На цирковій виставі в Росії ведмідь тричі нападав на дресирувальницю: відео

pixabay.com

Під час інциденту дивом не постраждали глядачі, які не були відгороджені від манежу захисною сіткою.

Під час виступу цирк-шапіто “Арлекін” у російському місті Березовський (Кемеровська область) ведмідь тричі атакував дресирувальників. Як повідомляє АиФ-Кузбасс, ніхто з учасників інциденту не звертався за медичною допомогою — обійшлося без жертв.

Спершу ведмідь, який мав виконувати номер з їздою на велосипеді, напав на артистку і звалив її з ніг. Коли двоє дресирувальників відтягли звіра від жінки, цирковий номер вирішили не переривати. Однак, ведмідь знову відмовився виконувати накази і стрибати через обруч, натомість накинувся на артистку ще раз. Помічникам дресирувальниці, які намагалися, його відтягнути і втихомирити, цирковий звір також дав бій.

Все це відбувалося за кілька метрів від глядачів, серед яких було чимало дітей. Глядацькі місця не були відгороджені від арени цирку захисною сіткою. Перевірку щодо дотримання правил безпеки під час циркової вистави проводять місцеві правоохоронці.

Після поширення в соцмережах відео нападу ведмедя на дресирувальницю, користувачі Інтернет почали вимагати заборони циркових номерів з участю тварин. 

Нагадаємо, раніше в Росії ведмідь напав на туристичну групу в національному парку "Ергаки" в Красноярському краї. За попередньою інформацією, загинув підліток, ще одна людина травмована.

Наступна публікація