На дах будівлі реактора Фукусіма-1 впав безпілотник

Безпілотник використовувався для замірів радіації на аварійній станції. Під час польоту він втратив керування і звалився на дах будівлі другого реактора АЕС Фукусіма-1.

Безпілотний літальний апарат Т-Hawk під час польоту втратив керування і звалився на дах будівлі другого реактора АЕС Фукусіма-1.

Безпілотник використовувався для замірів радіації на аварійній станції. У свою чергу японські ЗМІ повідомляють, що апарат "здійснив вимушену посадку".

Поки немає інформації про те, наскільки сильним виявився удар, і чи отримав пошкодження безпілотник, вага якого становить вісім кілограмів.

Оператор станції компанії ТЕРСА стверджує, що після позапланового приземлення не було ознак диму або пожежі.

Нагадаємо, після потужного землетрусу в Японії, що відбувся 11 березня, через відмову системи охолодження на АЕС Фукусіма-1 відбулися вибухи на першому, другому і третьому енергоблоках, пізніше стався вибух і кілька загорянь на четвертому енергоблоці.

Через декілька витоків радіації влада евакуювала людей з 20-кілометрової зони навколо АЕС, а також ввела заборону на польоти над станцією в радіусі 30 кілометрів.

12 квітня влада Японії оголосила про підвищення рівня небезпеки на Фукусіма-1 до максимального, рівного чорнобильському. 15 травня влада Японії почала евакуювати людей, що живуть за межами 20-кілометрової зони навколо аварійної японської АЕС Фукусіма-1.

За даними японської влади, фахівці TEPCO не могли забезпечити надходження води до реакторів другого і третього енергоблоків АЕС Фукусіма-1 протягом більш ніж шести годин в день аварії 11 березня, що могло призвести до розплавлення більшої частини паливних збірок за "найгіршого сценарію".

Читайте також:

На АЕС "Фукусіма" знову різко підскочив рівень радіації

Біля "Фукусіми" рівень радіації перевищує норму у 1000 разів

Оператор "Фукусіми" занизив реальні масштаби витоки радіації

На "Фукусімі-1" зіткнулись з двома новими проблемами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: