На Далекому Сході протестують проти кризи

В суботу в Росії пройшли десятки масових акцій у зв'язку з кризою.


Понад тисяча людей у Владивостоку вийшли на вулиці, вимагаючи відставки уряду Володимира Путіна. Проти антикризових заходів уряду у Владивостоку виступили комуністи і автовласники.

КПРФ провела акцію під гаслом "Ні!" антинародній політиці уряду в період кризи!", протестуючи проти скорочення робочих місць, підвищення цін і житлово-комунальних тарифів. Автомобілісти виступили проти підвищення мита на ввезення іномарок.

Того ж дня на знак підтримки політики Кремля на вулиці вийшли і "єдинороси", які стали ініціаторами всеросійської акції "Народ! Мєдвєдєв! Путін! Разом переможемо!".

Одним з гасел демонстрантів, що вимагають відставки уряду Путіна, були фрази: "Криза не в економіці, а в головах у влади" і "Потрібний закон про відповідальність влади перед народом".

У мітингу на підтримку дій влади жителі Чіти взяли участь, попри мороз в -25 градусів. Проте в Томську люті морози примусили членів "Єдиної Росії" перенести акцію.

За повідомленням Інтерфаксу, в Кузбасі в 50 пікетах з підтримки дій уряду бере участь близько тисячі "єдиноросів". Всі акції "Єдиної Росії", як раніше заявляли представники самої партії, будуть багатотисячними.

Так, в Грозному, за заявою місцевої влади, на такий захід може зібратися більше 10 тисяч людей.

"У всеросійської акції, яка охопить республіканські, краєві і обласні центри всіх федеральних округів, планується участь більше 100 тисяч людей", - заявив представник "Єдиної Росії".

У деяких містах мітинги "за і проти" пройдуть одночасно і практично в одному і тому ж місці.

Рішення уряду про підвищення митних зборів на іномарки набуло чинності 12 січня. За заявою Володимира Путіна, воно спрямоване на захист вітчизняного автопрому в умовах кризи.

Читайте також:

У Іллічівському порту почався антиурядовий страйк

У Шотландії робітники страйкують проти трудових мігрантів

Демонстрація в Парижі переросла у сутички з поліцією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: