На демонстрації Лужков засудив політику Путіна

На першотравневій демонстрації Лужков закликав націоналізувати підприємства.

Мер Москви Юрій Лужков на мітингу 1 травня знову закликав підтримати реальний сектор економіки, скоротити кількість мігрантів та націоналізувати великі підприємства.

"Перше травня для нас – це завжди свято та обговорення наших проблем, а також обговорення спільних рішень. Сьогодні Першотравень особливий. З трибун видно, що на демонстрацію прийшло набагато більше москвичів та мешканців Підмосков’я, привела нас сюди не лише радість свята, але й велика тривога, яку ми відчуваємо за долю реального сектора економіки, за долю країни", - сказав Лужков.

Мер Москви, виступаючи на трибуні перед мерією, знову підняв питання про необхідність націоналізацією великих підприємств під час кризи.

"Необхідно повернути в державну власність усе те, що повинно працювати на державу і оборону. Повернути і посадити тих господарів, які прихопили та угробили наші заводи", - сказав Лужков.

Мер в чергове засудив політику держави щодо банківського сектора та закликав знижувати відсоткові ставки по кредитам.

Лужков зазначив, що в Москві робиться усе для того, щоб не допустити зростання безробіття понад 1% і для збереження робочих місць у місті була вдвічі знижена квота на мігрантів.

"Кількість мігрантів в Москві лишилася такою самою. Це близько 1 мільйона людей. В Москві з’явилося багато тих, хто шукає заробітку у злочинах", - сказав Лужков.

На площі перед мерією зібралися тисячі людей під гаслами: "Студентам достойну стипендію", "Ні скороченню робочих місць", "Достойному труду - достойну оплату", "Квоти трудових мігрантів під контроль профспілок" тощо.

Читайте також:

ПСПУ: "Долой капіталістичне рабство – дайош соціалізм!"

Шахрайка видурила в москвичів мільйони рублів від імені Юрія Лужкова

Лужков запропонував Черновецькому зробити киянам подарунок до Дня перемоги

Російських опозиціонерів заарештували за читання Гоголя вголос

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: